Neděle, 23. července 2017 (22:50) 0

Soutěžní otázka: Co je flat track?

Baja Spain Aragón pro Nassera.

Neděle, 23. července 2017 (21:53) 0

Víkendový závod Baja Spain Aragón skončil vítezstvím posádky Nasser Saleh Al-Attiyah (QAT)/Matthieu Baumel. Za jeho Toytou dojely dvě Mini a to Orlando Terranova a třetí Mikko Hirvonen.Naše posádky osobních vozů se v silné konkurenci nev

Kolomajz ze Silk Way Rallye domů s prázdnou neodjíždí !

Neděle, 23. července 2017 (12:42) 0

Jezdec týmu TATRA Buggyra Racing Martin Kolomý dokončil letošní ročník rally Hedvábná stezka na jedenáctém místě. Vítěz 3 etap a jediný pilot, který dokázal držet krok s kamazy ovšem domu s prázdnou nepojede.

Další blog Josefa Kaliny.....

Neděle, 23. července 2017 (12:38) 0

V závodech a obzvláště v těch maratonských jsou momenty smolné a momenty šťastné. Proč ale , k*rva se ty naše smolné musí vyvrbit vždycky v tom nejnemožnějším okamžiku a v nejpitomnějším místě. Shazování těžkého dílu z vrtu

Nový traťový rekord na Dobšiné v podání Simone Faggioliho.

Neděle, 23. července 2017 (11:53) 0

Už prvá súťažná jazda Dobšinského kopca 2017 priniesla prekvapenie v podobe nového traťového rekordu. Jeho držiteľom sa stal opäť Simone Faggioli na Norme M20 FC. Dobšinský kopec 2017 má za sebou svoju prvú ostrú jazdu. V nej jednozn

BAJA ARAGON nabídla typický „dakarský“ den.

Neděle, 23. července 2017 (10:27) 0

Na první měřený úsek vyrazili členové týmu Bonver Dakar Project podle výsledků prologu v pořadí Jarda Valtr, Tomáš Vrátný, Pavel Vrňák a Rafael Tibau. Čekala je technická trať v typicky vyprahlé španělské hornaté krajině. Už

Cyril Despres a David Castera proměnili dva starty na Silk…

Neděle, 23. července 2017 (10:25) 0

Jako vítězové Silk Way Rally 2016 triumfují i letos poté, co vedli po celý druhý týden soutěže. Jejich Peugeot DKR č. 100 nakonec zvítězil s náskokem jedné hodiny a pěti minut po celkově ujetých 9599 kilometrech, z nichž 4094 km byly

Česko by mohlo mít na Dakaru premiérově i ženu, Gabrielu…

Neděle, 23. července 2017 (10:22) 0

Rallye Dakar 2018 je sice ještě hodně daleko, ale už proslýchají informace o dalších adeptech z Česka, kteří by mohli doplnit staré osvědčené matadory. Možná se na startu v motocyklové kategorii objeví i první žena – tlumočnice Ga

Akční sajdy mezi pavilony. Video.

Neděle, 23. července 2017 (10:18) 0

Brno Revival mezi pavilony 2017 a atraktivní sajdy na plný plyn.

Sezónu trucktrialu zakončí Jihlava.

Neděle, 23. července 2017 (10:02) 0

Video z Jihlavy 2014

Poslední 14. etapa Silk byla kvůli špatnému počasí zrušena.

Neděle, 23. července 2017 (09:58) 0

sobotní poslední speciální zkouška musela být zrušena kvůli špatným povětrnostním podmínkám. Posádky přesto pojedou po silnici k cílovým stupňům vítězů v Si-anu (Xi’anu), kde se uskuteční oslavy. Soutěž však skončila a vý

Stéphane Peterhansel a Jean Paul Cottret vyhráli…

Neděle, 23. července 2017 (09:54) 0

Stéphane Peterhansel/Jean Paul Cottret vyhráli předposlední etapu Silk Way Rally. Bylo to již 10. etapové vítězství Peugeotu za 13 soutěžních dní. Jejich Peugeot DKR č. 106 se po složité 13. etapě, zahrnující velké duny a mnoho zákrut

Offroad GAMES 2017 - Milovice.

Neděle, 23. července 2017 (09:47) 0

Video Jindry Linharta.

Vzpomínky na Kunštát 2014.

Neděle, 23. července 2017 (09:40) 0

Připomínáme, že letošní závod se jede v půllce sprna, tedy již za pár dní.

Tragická nehoda na ME juniorů v Lokti.

Sobota, 22. července 2017 (22:32) 0

Dnes, 22. července 2017 bohužel došlo při závodě juniorského Mistrovství Evropy v motokrosu k tragické nehodě, která skončila úmrtím moldavského jezdce Igora Cuharciuce v kategorii do 85 ccm. Přes okamžitý profesionální zásah zku

Barum rally se kvůli nakaženým divokým prasatům rušit…

Sobota, 22. července 2017 (22:07) 0

Krajská veterinární správa nevydala žádné pokyny k omezení pohybu veřejnosti v dotčeném území a veškerá opatření k eliminaci afrického moru se dějí na úrovni hospodářských a chovatelských subjektů. „I přes rozšíření moru p

Krasavci na Red Bull Ringu, jako v Le Mans.

Sobota, 22. července 2017 (22:00) 0

Parádní závody vozů LMS na rakouském Red Bull Ringu ve fotografii.

Dobšinskému kopci 2017 kraluje Christian Merli.

Sobota, 22. července 2017 (21:54) 0

Rovnako ako v prvej jazde aj v druhej najrýchlejší čas dosiahol Talian Christiano Merli, pred svojim krajanom Simonem Faggiolim a Čechom Dušanom Nevěřilom. V tomto poradí zároveň skončili aj tréningové jazdy z pohľadu európskeho šam

Bratři Szejovi se vracejí na polské tratě a jedou Rajd…

Sobota, 22. července 2017 (15:08) 0

Necelý měsíc po světovém Rajdu Polském čeká na příznivce rally další dávka neskutečných zážitků a soupeření na nejvyšší úrovni. Stane se tak při 26. Rajdu Rzeszowski (3. – 5. srpna). Tato soutěž je podruhé v řadě zařazena

Poslední den bojů na Silk v podání Kolomajze a jeho Tatry.…

Sobota, 22. července 2017 (14:53) 0

Kolomého záchranná mise s šestým nejrychlejším časem. Závěrečná plánovaná etapa pak byla zrušena, takže tato etapa byla zcela poslední.