Mostecký autodrom přivítal 2. The Most Historic Grand Prix.…

Pátek, 22. června 2018 (22:03) 0

Týmy čekalo v pátek po tropických teplotách uplynulých dní výrazné ochlazení, které ale naštěstí nedoprovázel déšť. Jezdci všech závodních sérií se seznamovali ve volných trénincích s tratí. Na piloty šampionátu monopostů for

Petr Nikodém chce v německém Matschenbergu uspět.

Pátek, 22. června 2018 (21:48) 0

K německému závodu, který se odehrává jen pár kilometrů od našich hranic, je v Divizi 1600 přihlášeno 33 jezdců včetně kompletní špičky a chybět nebude ani Petr Nikodém. Na loňský závod nemá zrovna dvakrát příjemné vzpomínky

SLOVAKIA RING získal novou licenci FIA II. kat. Otevírá…

Pátek, 22. června 2018 (13:53) 0

Rýchlostnú dráhu II. kategórie využívajú predovšetkým seriály typu DTM, Boss GP, formula 3 a vytrvalostné prototypy LMP1 a LMP2. Najvyššiu licenciu I. kategórie vyžaduje prakticky len formula 1, čo však nie je už ani tak otázkou bezpeč

Druhé a třetí místo ze Slovakia ringu pro Radicalteam.

Pátek, 22. června 2018 (13:50) 0

Nejlépe z celého, i přes dvě drobné kolize, vyšel za Radicalteam loňský vítěz divize 3, BMW 325i st.č. 60, který si se svou stálou posádkou zkušených závodníků dojel pro druhé místo. Po prvních dvou závodech má tedy opět slušně

Truckerské plameny v Misanu !!

Pátek, 22. června 2018 (13:47) 0

Pořádné truckerské plameny v Misanu. Takto bleskově blafnul truck českého veterána Frankieho Vojtíška, následovala kolize se svodidly trucku dalšího českého týmu Buggyra, od něhož jsou i tyto záběry.....

Velký úspěch v Liberci slavil stříbrný Marek Rybníček (Ford…

Pátek, 22. června 2018 (13:36) 0

Velký úspěch slavil Marek Rybníček (Ford Fiesta WRC), který v obou závodech obsadil v absolutním pořadí druhé místo za vítězným Milošem Benešem, byl nejrychlejší mezi všemi startujícími „plechovými“ vozy. Zvítězil ve tříd?

Vozidlo Giom 1 vyhrálo Dobšinský kopec 1974 a pojede i…

Pátek, 22. června 2018 (13:33) 0

Presne toto vozidlo totiž vyhralo v absolútnom poradí Dobšinský kopec v roku 1974, čiže pri prvom oficiálnom štarte Dobšinského kopca. Začiatky organizovania tohto podujatia spadajú do roku 1973, kedy sa uskutočnil jeho pokusný – nultý

Víkendový závod 24h Le Mans 2018 ve fotografii !!

Čtvrtek, 21. června 2018 (23:15) 0

24h Le Mans 2018 objektivem Dušana Belici. O víkendu se na slavném okruhu Circuit de la Sarthé konal 86. ročník neslavnějšího závodu světa - 24h Le Mans. Zde jsou naše fotky.

Martin Doubek (Chevrolet SS)i se zlomenou rukou sedmý!

Čtvrtek, 21. června 2018 (22:46) 0

Hned v úvodu došlo ovšem ke kolizi několika jezdců (byl zde i Martin) a závod byl přerušen. Doubek si z toho odnesl pochroumanou ruku, kdy mechanici mu museli v depu rychle americkou páskou vyztužit - zpevnit poraněnou část a závod byl posl?

Romain Dumas stanovil na Pikes Peak nejrychlejší čas.

Čtvrtek, 21. června 2018 (22:43) 0

Romain Dumas s vozem Volkswagen I.D. R Pikes Peak se stal středem pozornosti v kvalifikaci pro závod do vrchu „Pikes Peak International Hill Climb 2018“ v americkém státě Colorado. Francouzský jezdec za volantem prvního zcela elektricky poh?

Videopozvánka na Revival Brno 2018.

Čtvrtek, 21. června 2018 (22:40) 0

Revival Brno 2018 je tady

Akční Rallye Sardinie 2018.

Čtvrtek, 21. června 2018 (12:30) 0

Video s karamboly a hlavně hodně akčními průjezdy.

Na hustopečské šotolině.

Čtvrtek, 21. června 2018 (12:28) 0

A ještě závodění na hustopečské šotolině mezi zdejšími vinicemi .

Rallye Hustopeče 2018 - servis.

Čtvrtek, 21. června 2018 (12:26) 0

atmosféra na příjezdu do ranního sobotního servisu plus zrušená RZ 2 a ještě před tím volné průjezdy při jedné z řady zrušených RZ ....

Co truckerský Hungaroring 2018 dal a vzal našemu Lackovi …

Čtvrtek, 21. června 2018 (12:20) 0

na maďarských 45 bodech nejúspěšnějšího truckera historie má paradoxně největší podíl domácí jezdec Norbert Kiss, který hned v úvodní jízdě připravil svým atakem na hraně zdravého rozumu Adama Lacka o sedmnáct bodů. K tomu nula

České setkání na Sardinii při Italské rallye .

Čtvrtek, 21. června 2018 (12:09) 0

Sedmá soutěž mistrovství světa v rallye Italská rallye se konala na šotolinových cestách ostrova Sardinie. Po delší době se zde setkali dva naši nejúspěšnější soutěžní jezdci posledních let - Jan Kopecký a Martin Prokop. Jejich hla

Soutěž o exkluzivní zájezd na Velkou cenu Rakouska.

Čtvrtek, 21. června 2018 (12:02) 0

„Spolupráce s Pavlem Turkem se ve všech směrech ukazuje jako správná volba. Pavel je mimořádná osobnost motorsportu, která si během své sedmnáctileté působnosti u týmu McLaren získala obrovský respekt. Jsme rádi, že naše partnerstv?

Okruhové tahače pojedou již příští měsíc na Slovakia Ringu !

Čtvrtek, 21. června 2018 (00:41) 0

Štartové pole ponúka až štyroch šampiónov, ktorí si medzi sebou rozdelili desať titulov za ostatných trinásť rokov: Adam Lacko (Buggyra Freightliner, tím Buggyra International Racing System), Norbert Kiss (Mercedes, tím Tankpool24 Racing), J

Po německém Matschenbergu je to již Nová Paka a Štikovská…

Čtvrtek, 21. června 2018 (00:34) 0

Čtvrtým závodem v německém Matschenbergu kousek za českými hranicemi pokračuje o víkendu za přihlížení řady českých fanoušků Mistrovství Evropy v autokrosu. Na tradiční trati se představí v rámci ME v Junior Buggy sedmnáct jez

Svátek rychlosti na brněnském výstavišti již o tomto…

Čtvrtek, 21. června 2018 (00:32) 0

Jako v loňském roce přivítáme i letos v depu bývalé účastníky závodu Mezi pavilony z šedesátých let, piloty formulí 3 – Otto Buchbergera a Karla Mencla, stejně tak jako reprezentanty z pozdějších let Josefa Michla, Mirka Krejsu a dal?