Kamionové mistrovství Evropy zavítalo na Hungaroring..

Úterý, 25. června 2019 (00:11) 0

Druhé letošní klání mají za sebou jezdci FIA ETRC, neboli kamionového mistrovství Evropy. To se sotva rozjelo a po Misanu čekal na jezdce zatáčkovitý Hungaroring. Po první závodu v Misanu vedl Adama Lacko s Buggyrou, s malým náskokem na

Carboniacup 2019 na maďarském Pannoniaringu.

Úterý, 25. června 2019 (00:08) 0

Další díl má za sebou série Carboniacup určená cestovním, GT vozům, prototypům i formulím. Garantem tohoto závodu byla firma MK Racing, která poskytuje pojízdný pneuservis přímo na závodech a distribuuje závodní pneumatiky Hankook a je

Ecce Homo 2019 a Cvrčkův karambol hned po startu - video.

Pondělí, 24. června 2019 (16:48) 0

Video zde.

Grand Prix Česka v Brně hlásí: poslední šance na zvýhodněné…

Pondělí, 24. června 2019 (16:46) 0

Pokud jde o vstupenky a jejich dostupnost, váhat by neměli především zájemci o speciální čtvrteční vstupenku Pitwalk/Paddock umožňující nahlédnout do Paddocku a boxové uličky, stejně jako zájemci o vstupenky na sedadlové tribuny, kter

Richard Šikyňa na MXGP v Německu.

Pondělí, 24. června 2019 (16:43) 0

Po bolestivom zranení v sobotňajšom tréningu, ktoré si vyžadovalo dôkladnú lekársku prehliadku, nakoniec mohol v pretekoch pokračovať. V nedeľnej prvej jazde sa hneď v úvode tiež nevyhol pádu a nakoniec pre poruchu spojky a zadnej

Foto-story - Le Mans kategorie LMP2

Pondělí, 24. června 2019 (15:09) 0

Nejvíce vozů na startu 87 ročníku 24h Le Mans bylo v kategorii LMP2

Nahoru a dolů a zase. Aneb Jihlavské mokřady 2019.

Pondělí, 24. června 2019 (14:21) 0

Nahoru a dolů a zase a zase... Aneb opět akce Jihlavské mokřady 2019. Mimochodem akce, která rozhrabáním terénu koly terénních vozů účinně pomáhá přírodě. Kamera Pavel Jelínek, MotorMIX

Audi Sport vítězí ve čtyřiadvacetihodinovce na…

Pondělí, 24. června 2019 (12:17) 0

Napětím až do poslední sekundy se vyznačoval průběh 47. ročníku čtyřiadvacetihodinového závodu na Nürburgringu. Po turbulentním závěru zvítězilo Audi R8 LMS se startovním číslem 4, které dojelo do cíle s náskokem jednoho kola př

Závod do vrchu v Liberci je minulostí.

Pondělí, 24. června 2019 (12:09) 0

V Liberci na trati na Ještěd se opět o víkendu závodilo. Takto závod a hlavně atmosféru v depu zachytil Jan Kozák.

Dramatický víkendový RX v Sosnové.

Pondělí, 24. června 2019 (11:27) 0

Janík Motorsport zavítal na slovenský okruh Slovakiaring.

Pondělí, 24. června 2019 (10:29) 0

První den na Slovensku byl věnovaný především testování s vozem Norma M30 LMP3, kde se na voze postupně vystřídal Václav Janík a Petr Klipp. Téměř 200 odjetých kilometrů dokonale prověřilo jak kondici obou závodních jezdců, tak p

24hodinovka v Dobřanech byla letos blátivá.

Neděle, 23. června 2019 (23:00) 0

Absolutní prvenství poprvé vybojovala bugina týmu Quadservis Špak – Solitera Racing. Na šestikilometrové trati zvládla 124 kol, tedy celkem 744 kilometrů. Stříbro urval Aroma Gold racing se 117 okruhy, taktéž s buginou. Třetí absolutně

Hororový víkend Buggyry na maďarském Hungaroringu. Rychle…

Neděle, 23. června 2019 (18:59) 0

Adam Lacko vypil na Hungaroringu kalich hořkosti až do dna. Ihned v prvním kole poslední jízdy víkendu se objevila závada na elektronice nového motoru a byl tak nucen ze závodu odstoupit. „Mám smíšené pocity. Na jednu stranu vím, že auto

Český tým F2 se ve Francii vrátil na stupně vítězů.

Neděle, 23. června 2019 (18:49) 0

Sauber Junior Team by Charouz se vrátil na pódium v rámci mistrovství FIA Formule 2. Na okruhu Paula Ricarda ve Francii se z druhého místa ve sprintu radoval Juan Manuel Correa. A když jeho týmový parťák Callum Illot přidal bod za osmou pří?

Oliver König měl v Misanu body byly na dosah.

Neděle, 23. června 2019 (17:55) 0

Oliver König dnes v Misanu nastoupil do hlavního závodu třídy Supersport 300. V něm celou dobu bojoval ve skupině jedoucí o body. Na ty nakonec nedosáhl, ale ztráta byla minimální. Na okruhu Marca Simoncelliho v Misanu dnes skončilo další

Sprint F3 ve Francii: Robert Shwartzman buduje bodový…

Neděle, 23. června 2019 (16:05) 0

V neděli ráno měli borci FIA-Formule 3 příležitost, stáhnout bodový náskok obou es týmu Prema, Roberta Shwartzmana a Jehana Daruvaly. Piloti týmu Antonína Charouze se chtěli pokusit ukořistit své prvné body roku vůbec. Nepodařilo se ani

Sprint F2 v Le Castelletu: Hubert vítězem, oba vozy týmu…

Neděle, 23. června 2019 (16:04) 0

dráha v Le Castelletu ovšem nabízela jeho soupeřům mnohem lepší možnosti k předjetí. Jedním z nich byl i jezdec týmu Sauber Junior by Charouz, Juan Manuel Correa, číhající na Francouzovu chybičku na druhé startovní pozici. Hubert si

Video MotorMIXu z Ecce Homo 2019 vítězem soutěže ČT.

Neděle, 23. června 2019 (16:02) 0

Video MotorMIXu a konkrétně od jeho šéfa Pavla Jelínka z Ecce Homo 2019 se stalo vítězem soutěže ireportér ČT.

Detaily a zákulisí 24h Le Mans 2019.

Neděle, 23. června 2019 (08:48) 0

Poslední závod seriálu WEC - 24h Le Mans 2019.

Rally Vyškov 2019 a historici.

Neděle, 23. června 2019 (08:43) 0

Na Rally Vyškov 2019 nechyběla ani desítka posádek s historickými závodními vozy.