Motocykloví gladiátoři se v Praze představí ve dvou show během jediného dne

FMX Gladiator Games se po roce a půl vrátí do pražské O2 arény. Letošní 21. ročník nejstarší freestyle motokrosové show v Evropě se uskuteční v sobotu 9. prosince. A to hned ve dvou show během jediného dne

Všichni milovníci adrenalinu, motocyklů i jedinečné podívané, při níž se tají dech, si tak budou moci užít FMX Gladiator Games, jak při odpolední show startující ve 13:30, tak i při tradičním večerním programu, který vypukne v 19:00.

„Těší mě, že ke třetí dekádě FMX Gladiator Games směřujeme opravdu ve velkém, že hned při 21. ročníku můžeme udělat rovnou dvě show, dvakrát zaplnit O2 arenu a dvakrát si užít tu úžasnou atmosféru a neskutečné výkony jezdců, které jsou pro mě skoro až nepochopitelné. Jsme rád, že se lidi chtějí bavit, že ani po víc jak roce a půl, od našeho 20. výročí, na FMX Gladiator Games nezapomněli, a dokonce projevili takový zájem, díky čemuž můžeme udělat dvě show. Letošní ročník tak bude opravdu stát za to! Sen o dvou show, který už jsem nějaký ten rok měl se mi splnil, a já budu naopak moc rád, když budeme moci s FMX Gladiator Games splnit sny všem malým i velkým milovníkům silných strojů a adrenalinu a připravit jim obě dvě show na takové úrovni, kterou ještě neviděli. Určitě neváhejte a dorazte 9. prosince do O2 areny, protože u toho nesmíte chybět,“ uvedl organizátor FMX Gladiator Games Marek Rejman.

Chybět nebudou ty největší hvězdy FMX scény od nás i ze zahraničí. Diváci se tak mohou těšit na Libora Podmola, Filipa Podmola, Petra Piláta, Matěje Česáka, Františka Mácu nebo zahraniční Edgara Torronterase, Danyho Torrese, Davida Rinadla, Brice Izzo, Jasona Cesco, Juliena Vanstippena a další.

Zdorj: FMX Gladiator Games

Fotogalerie

Autor

Redakce

Externí materiály upravené redakcí MotorMixu.