Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Pondělí, 10. února 2020 (00:03) Pavel Jelínek

Zlatý volant ...... Aneb když hlasují novinářští pseudoodborníci ...!

Aktuální zamyšlení velezkušeného závodníka:

Co se me honi hlavou. Takze. Zlaty volant. No. Tak bych rekl, ze by ti novinarsti pseudoodbornici mohli nekdy prijet na nejake zavody. Kdyz uz hlasuji o necem, o cem vi HOVNO. Ok. Martin Prokop v poradku. Autocross? To si delate p...del , vy nymandi!!!! V superbuggy je vicemistr evropy Radek Jordák! To je formule 1 tohoto sportu.

Cena Elisky Junkove? Nekdo, kdo dojede posledni na Dakaru?

Ja obdivuji, ze ta holka dojela do cile. Ale do prd.le, co to ma spolecneho se zavodenim? Sandra Pokorna, i kdyz to ma tezky, tak rally je kralovska disciplina. A ze se Kristýna Fillová nedostala ani mezi top 3?

Jako jedina z tech holek byla v MČR na bedne.

David Komárek

PS: Takze jak me poslal muj kamos Wolfi J., porota ma svuj autobus.... viz foto :

 

A ještě jeden zajímavý názor, tentokrát od novináře:

 
Hmm. Tak mne zase dostávají komentáře typu, že Martin Prokop si nezasloužil vyhrát Zlatý volant, a že jej měl získat Honza Kopecký. Samozřejmě nic proti Honzovi, ale proč zrovna Honza, proč ne třebas Filip Mareš, jeho triumf mezi juniory za loňský rok je upřímně víc než titul republikového šampiona s továrním autem.

A teď k Martinovi, naopak si myslím, že si to zaslouží. Není to jen cena pro něho, i když anketově to tak vypadá. Je to cena pro celý jeho tým. Jak pracují, kam až dokázali posunout tým. A vážím si toho, co Martin a celý jeho tým pro český motoristický sport dělají, a jak jej reprezentují ve světě.

Tak proč by jej měl mít nezaslouženě? To jsou zase kecy pisálků, co nikdy nic nedokázali, maximálně vyklepávat a mnohdy i s hrubkami, písmenka na klávesnici. No, asi založíme Zlatou klávesnici, jejda, to by bylo kandidátů na vítězství 

 

Marek Felt

Fotky

Další články

Komentáře