Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Čtvrtek, 5. března 2015 (23:23) Pavel Jelínek

Za projektem tunelu Blanka asi stojí celá parta debilů, odhaduje primátorka !!

Už už  to vypadalo, že po několika odkladech termínu předání  do provozu začne tunel Blanka v matičce Praze konecčně  fungovat. Nakonec ale celá taškařice, která daňové poplatníky stojí nikoliv miliony, ale  miliardy korun, pokračuje !! Je to prostě neuvěřitelné.
Praha se nejspíš kvůli Blance bude muset opět soudit, když se s ČKD nedohodne. Výstižně celou situaci  popsala nová  primátorka Prahy, kdy prohlásila :  "Za projektem  Blanky asi stojí debil!!"

A dnes navíc primítorka Krnáčová dodala něco v duchu, že těch debilů  byla asi celá parta...... Samozřejmě, každý čtenář může  sám posoudit, zda je  normální vše, co se kolem Blanky děje.
Krnáčová  dále prohlásila, že šlo buď o podvod, nebo diletantství. Dodavatelé se naopak spokojeně usmívají a brání se, že podle nich byly použity kabely správně a zcela v souladu s projektem. ( !!!!!!)
Kabely poškodily přívalové deště a vlhké prostředí tunelu. Je jistě dost s podivem, že smlouvy s dodavatelem technologií  za těžké miliardy s takovými podmínkami nepočítaly. To se snad může stát jen v Česku...................
"Nás vyjádření paní primátorky překvapilo," diví se údajně výrobní ředitel fy Satra Alexandr Butovič. Podle něho a tzv. odborníků firma v rámci projektu zvolila správný postup i řešení. "My si za svým řešením stojíme," dodal ještě. No jsme prostě v Česku, nedivme se ničemu. Hlavně když to  sype miliardy. I když jezdit se ještě dlouho nebude.

Termín zprovoznění musel být již po  několikáté odložen.   Nový zatím není znám. Tunel vyjde minimálně na zhruba 37 miliard korun. O kolik jej výměna kabelů prodraží, se ještě neví. A kdo bude nečekané a překvapivé opravy platit, to už vůbec ne. Stejně tak není známo, kdy bude tato potřebná a významná dopravní stavba konečně otevřena. UFFF!!


Pavel Jelínek
MotorMIX

Fotky

Další články