Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Sobota, 25. ledna 2020 (09:34) Pavel Jelínek

Winter trial 2020 startuje již zítra z Prahy.

Winter Trial 2020 je tady. Posádky se již sjíždějí  do Česka a do Prahy. Startuje se již  v neděli z Prahy,  kousek od Vltavy od hotelu Hilton. Převážná část  tohoto zimního závodu se letos se pojede u  nás v Čechách i na Moravě, jak jsme již informovali.

Fanoušci rallyesportu, kteří si odkočí od monitorů svých počítačů z Rallye Monte Carlo přímo k trati Winter trialu, se můžou těšit  třeba na start nizozemských soutěžáků Reného Kuiperse s BMW 2800 CS, případně také  jeho syna Dennise s Porsche 91. Bývalý šampion země tulipánů a větrných mlýnů Erwin Doctor zase pojede s vozem Ford Escort RS 2000.

A ve startovním poli se představí řada dalších atraktivních kousků !! Připomínáme, že na trati se představí vozy, vyrobené převážně v 60. a 70. letech.

 

Měřené testy na uzavřených okruzích nebo polygonech jsou vplánu v Brně, Vysokém Mýtě, Sosnové, Mostě a Českých Budějovicích. Pojede se také tradičně na trati legendárního závodu do vrchu Ecce Homo ve Šternberku a také na parkovišti u zámku Konopiště. Závěr  na českém území zařídí čtvrteční Grand Prix Kaplice.

Jen toho sněhu n trati letos asi nijak moc nebude...... Kdo ví...

Více informací o soutěži  najdete na oficiálních internetových stránkách akce ZDE : www.thewintertrial.nl.

Více info k  trati a k průjezdním bodům  napříč  republikou  pak  lze  zkoumat  ZDE : 
 

 

 

Fotky

Další články

Komentáře