Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Pátek, 6. března 2015 (09:54) Pavel Jelínek

Vyšla čtvrtá knížka Historie československých rallye

Vyšla knížka Historie československých rallye – 4. díl

Počátkem března byla vydána kniha 4. díl Historie československých rallye. Tentokrát „mapuje“ automobilové soutěže na Plzeňsku. Kniha má 238 stran formátu A5 a na více než sto dvaceti stranách jsou fotografie a obrázky. Větší prostor je věnován nejstarší stále jezdící se soutěži v této oblasti - Rallye Pačejov, dále je zde zachycena historie Rallye Plzeň, Ex- Plzeň,Úslava Blovice, Rally Šou Blovice, Sedliště, Podhoří Černíkov a dalších menších soutěží. Nechybí opět medailonky jezdců a posádek. Objevují se zde například informace o kariéře Hynka Jíchy, Milana Vacíka, Zdeňka Říhy, Mojmíra Váni, Františka Blahouta, Dalibora Mrštiny, Milana Lišky nebo Jiřího Pertlíčka. Knížku lze objednat na e-mailu autora: vydra.pavel@email.cz.

Dalším připravovaným, již pátým dílem je Klatovsko, kde se objeví Rallye Šumava, Vltava, Vltava Historic, Klatovy, Bayerwald a Prachatice.

 

PV

ILUSTRAČNI foto - testy novinky - F R5

 

Fotky

Další články