Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Úterý, 12. března 2019 (23:35) Pavel Jelínek

Vydařená dakarská beseda na téma Rychle a Zběsile.

Ve Velkém Meziříčí se 11. března konala beseda s Tomášem Ouředníčkem a Davidem Křípalem na téma Rychle a Zběsile. Beseda se konala v kině Jupiter. Celé kino doslova praskalo ve švech. Ano! Takový zájem sklízí každoročně Tomáš s Davidem po Dakaru. Všechny uvedl závodník z Dakaru, žijící nedaleko, účastník několika Dakarů na motocyklu, kdo jiný něž Ivo Kaštan!

Při besedě byly k vidění nejen krásné obrázky od MP-Sports, ale obecně z celého Dakaru. Nechyběly ani záznamy z onboard kamer. Celé promítání bylo doprovázeno povídáním posádky. V průběhu besedy nechyběla ani zajímavá soutěž. Ve znamení, kolikrát bylo ve videu vypípáno sprosté slovo.

Vyhrál fanoušek, který to věděl přesně a přijel až z dalekých Krkonoš. Pokud vás zajímá správná odpověď, bylo to 21 krát. Ostatně, video naleznete na Facebooku posádky.

Po přednášce následovaly otázky, kde se každý účastník mohl zeptat na cokoliv. Poté meli závodníci připravené speciální plakáty, které si bylo možno nechat podepsat. Nebo se se závodníky vyfotografovat.

Na úplný závěr besedy Tomáš s Davidem a se všemi účastníky přípil hlavně na zdraví a štěstí. Bez toho to nejde! A oboje se bude hodit v dubnu na Marocco Desert Chalange, kde chtějí po loňské těžké nehodě obhájit vítězství z roku 2017. My přejeme hodně štěstí!

 

 

PR

Další články

Komentáře