Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Pondělí, 9. září 2019 (17:41) Pavel Jelínek

VW bude poprvé zajišťovat živé zpravodajství a televizní přenosy z autosalonu IAA.

Mimořádná služba pro novináře: „Volkswagen live“ vysílá poprvé z IAA 2019

„Volkswagen live“: Každodenní zpravodajství z výstavní expozice značky Volkswagen

Možnost stahovat záběry ze dvou různě umístěných kamer

Pracovní stanice a podklady pro novináře

Praha, 9. září 2019 – Volkswagen bude poprvé zajišťovat živé zpravodajství a televizní přenosy z autosalonu. Oddělení komunikace bude u příležitosti zahájení mezinárodního autosalonu IAA (Internationale Automobil-Ausstellung) vysílat v předvečer autosalonu a během obou tiskových dnů (10. a 11. září) z výstavní expozice v hale 3 výstaviště ve Frankfurtu nad Mohanem.

Zástupci médií obdrží navíc na příslušném místě pro novináře textové, fotografické a filmové podklady včetně kontaktů na partnery pro rozhovory. Novináři mohou kromě toho používat pracovní stanice ve vyhrazeném prostoru.

 

Kdo nemůže být na výstavišti osobně přítomen, o nic nepřijde. Všechny prezentace, týkající se například nového designu značky s novým logem Volkswagen nebo světové premiéry modelu ID.31, budou přenášeny živě na internetu. Z televizního studia se bude webcastem „Volkswagen live“ vysílat koncernový večer Group Night (pondělí 9. září), tisková konference značky Volkswagen (úterý 10. září) a exkluzivní rozhovory s členy představenstva a dalšími odborníky. Celkem je plánováno vysílání s pěti živými vstupy. Kromě toho se bude z IAA vysílat rozsáhlý doplňující materiál k důležitým tématům značky Volkswagen – například zajímavé informace o elektromobilitě, modelu ID.3 nebo rodině ID.

 

„Volkswagen live“ – veškeré vysílání i ke stažení

 

Mimořádnou službou pro novináře bude možnost stahování záběrů z kamer na dvou různých místech. Každé médium tak může použít optimální obraz. Vysílání bude připraveno ke stažení na webových stránkách, které byly spuštěny speciálně u příležitosti IAA, a to na adrese:

 

Němčina: https://volkswagen-newsroom.gomexlive.com/?lang=de

Angličtina: https://volkswagen-newsroom.gomexlive.com/?lang=en

 

 

Termíny vysílání „Volkswagen live“ z IAA:

 

Pondělí 9. září 19:45-20:45 h Téma: Group Night

Host: Herbert Diess

 

Úterý 10. září 10:00-10:45 h Téma: tisková konference značky

Host: Frank Welsch

10. září 15:00-15:30 h Téma: mj. spolupráce s Německou

fotbalovou asociací (DFB)

Host: Joachim Löw

 

Středa 11. září 10:00-10:30 h Téma: mj. nový design značky

Host: Jürgen Stackmann

11. září 15:00-15:30 h Téma: mj. ID.R

Host: Romain Dumas

 

Veškeré texty, informace, fotografie, atd. k expozici značky Volkswagen naleznete na: https://www.volkswagen-newsroom.com/de

 

 

1) Vozidlo není dosud v Evropě nabízeno k prodeji.

 

 

Informace o značce Volkswagen: Nečekáme na budoucnost. Tvoříme ji.

Značka Volkswagen osobní vozy působí na více než 150 trzích po celém světě a vyrábí vozidla ve více než 50 závodech ve 14 zemích. V roce 2018 vyrobil Volkswagen 6,24 milionu vozidel, mezi něž patří bestsellery, jako jsou Golf, Tiguan, Jetta nebo Passat. V současnosti pracuje pro značku Volkswagen 195 878 lidí na celém světě. K tomu je nutné připočítat více než 10 000 prodejců s 86 000 zaměstnanci. Volkswagen důsledně urychluje vývoj konstrukce automobilu. Elektrická mobilita, chytrá mobilita a digitální transformace značky jsou strategickými klíčovými tématy budoucnosti.

 

 

PR

ilustrační foto

Další články

Komentáře