Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Pátek, 23. srpna 2019 (13:55) Pavel Jelínek

Vozy Audi přepravovaly v Krumlově hvězdy.

Vozy Audi přepravovaly hvězdy a vzácné hosty MHF Český Krumlov

Značka Audi podpořila 28. ročník MHF jako partner a oficiální dopravce

Celkem 16 000 ujetých kilometrů, z toho 4000 km s nulovými emisemi

Mezinárodní hudební festival patří mezi významné kulturní akce v Evropě

Praha, 23. srpna 2019 – Divize Audi společnosti Porsche Česká republika byla ve spolupráci s prodejcem Porsche České Budějovice partnerem 28. ročníku Mezinárodního hudebního festivalu (MHF) Český Krumlov, který se v malebném historickém městě na jihu Čech uskutečnil ve dnech 19. července až 10. srpna 2019. Luxusní automobily s logem čtyř kruhů zajišťovaly po celou dobu trvání prestižní kulturní akce přepravu vzácných hostů, z části dokonce s nulovými emisemi díky dvěma elektromobilům Audi e-tron.

 

„MHF v Českém Krumlově má velký zvuk nejen u nás, ale i v zahraničí,“ říká Marcel Archleb, vedoucí divize Audi Porsche Česká republika. „Jsme rádi, že jsme byli partnerem festivalu, který si stejně jako naše vozy drží tu nejvyšší kvalitu. Český Krumlov má navíc neopakovatelnou atmosféru, která jen umocňuje celkový zážitek. Abychom tuto atmosféru nenarušili, přepravovali jsme v historickém centru vzácné hosty našimi bezemisními elektromobily.“

Značka Audi poskytla jako partner MHF pořadatelům flotilu dvou elektromobilů Audi e-tron, jednoho vozu Audi S6 a jednoho automobilu Audi S7, která po celou dobu trvání festivalu zajišťovala přepravu vzácných hostů. V místě konání jednotlivých akcí festivalu byly vystaveny další vozy s logem čtyř kruhů, například Audi Q8. Bezpečnost a komfort automobilů Audi ocenilo osm desítek hostů, převážně umělců z 10 zemí.

Za volanty automobilů, jejichž provoz byl zajišťován ve spolupráci s prodejcem Audi Porsche České Budějovice, se střídalo 7 řidičů, kteří s hosty ujeli celkem 16 000 km. Čtvrtina z celkové vzdálenosti byla překonána s nulovými emisemi oběma elektromobily Audi e-tron. Náročný provoz festivalové flotily vozů Audi dokládá také přibližně 30 jízd tam a zpět mezi Českým Krumlovem a Prahou, 26 doplňování paliva a 20 návštěv mycí linky.

 

„Je nám ctí, že jsme letos navázali spolupráci s takovou prémiovou značkou, jako je Audi,“ říká Jaromír Boháč, prezident Mezinárodního hudebního festivalu Český Krumlov.

„Návštěvníci festivalu velmi obdivovali vystavené modely v různých prostředích koncertů a účinkující umělci byli velmi nadšeni nejen krásnými vozy a jejich pohodlím, ale i přístupem a profesionalitou řidičů. Já osobně značku a vozy Audi dlouhodobě vnímám jako auta, která v řadě oblastí udávají směr vývoje, inovací, užitných hodnot. Model Audi A6, který mám možnost řídit, bych přirovnal, vedle velmi dobrých jízdních vlastností, k našemu festivalu a městu Český Krumlov. Audi A6 má své nádherné genius loci. Věřím, že naše letošní spolupráce bude pokračovat i při přípravě a realizaci dalších ročníků Mezinárodního hudebního festivalu Český Krumlov.“

 

Mezinárodní hudební festival Český Krumlov se koná každoročně již od roku 1992 a během téměř tří desetiletí se vyvinul z několikadenní přehlídky toho nejlepšího ze světa hudby 15. až 21. století v třítýdenní letní akci, která se stala trvalou součástí evropské kulturní scény. Na jedné z nejvýznamnějších kulturních akcí v České republice vystupují nejlepší čeští i zahraniční umělci se zaměřením na klasickou, jazzovou i folklórní hudbu. Své místo v bohatém programu má i muzikál, opera či crossover. K jedinečné atmosféře festivalu MHF přispívá prostředí historických památek města, zapsaného na seznamu světového dědictví UNESCO.

 

 

Skupina Audi, se značkami Audi, Ducati a Lamborghini, je jedním z nejúspěšnějších výrobců automobilů a motocyklů v prémiovém segmentu. Společnost působí globálně na více než 100 trzích a má 18 výrobních závodů ve třinácti zemích. Mezi plně vlastněné dceřiné společnosti AUDI AG patří Audi Sport GmbH (Neckarsulm), Automobili Lamborghini S.p.A. (Sant’Agata Bolognese, Itálie) a výrobce sportovních motocyklů Ducati Motor Holding S.p.A. (Boloňa, Itálie).

Skupina Audi dodala v roce 2018 zákazníkům 1,812 milionu automobilů značky Audi, 5750 sportovních vozů značky Lamborghini a 53 004 motocyklů značky Ducati. Společnost AUDI AG dosáhla ve fiskálním roce 2018 celkových příjmů z prodeje 59,2 miliardy eur a provozního zisku 4,7 miliardy eur. V současnosti pracuje pro společnost na celém světě přibližně 90 000 zaměstnanců, z toho více než 60 000 v Německu. Audi se zaměřuje na trvale udržitelné produkty a technologie pro budoucnost mobility.


 

Dovozcem prémiových automobilů Audi na český trh je společnost Porsche Česká republika, součást skupiny podniků Porsche Holding Salzburg a největší importér automobilů do České republiky. Audi nabízí v České republice všechny své modely od 1. dubna 2015 s prodlouženou zárukou na 4 roky při nájezdu do 120 000 km v rámci standardní výbavy vozu.

 

 

PR

 

Fotky

Další články

Komentáře