Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Čtvrtek, 25. června 2015 (13:12) Pavel Jelínek

Vítěz projektu Discover More Luis Castilla projel Českem

Vítěz projektu Discover More Luis Castilla projel Českem

DISCOVER MORE TOUR 2015

17 evropských zemí – ČR 9. v pořadí – 2 denní jízda Českem

PRAHA, 25. června 2015 – Vítěz projektu Discover More 2015, Francouz Luis Castilla projel na své „životní cestě“ Česko a nyní už míří do Německa. Luis, který tráví léto na stroji Harley-Davidson Street Glide při své cestě Evropou prožil poslední dva dny v ČR.

Putování Českem pro Luise vyvrcholilo dnes v Praze, kde se setkal se zástupci českých médií, místním zastoupení Harley-Davidson, ale i s ambasadorem značky, zpěvákem Arakainu Honzou Toužimským. Právě ten jej na zcela totožném stroji H-D Street Glide doprovodil z Prahy na cestu směrem do Německa.

Česko je devátou zemí v pořadí, kterou Luis na své životní cestě Evropou navštívil a jak bylo znát z jeho reakcí, rozhodně zde nebyl naposledy. „Jsem naprosto nadšený krásou ČR, viděl jsem nádhernou přírodu, úchvatné památky a k tomu klikaté táhlé cesty jako stvořené pro jízdu na motocyklu a pak hlavně Prahu, která mě doslova okouzlila.

Nadšení jezdců a pohostinnost Česka je něco, na co budu ještě dlouho vzpomínat,“ nechal se v Praze slyšet Luis, který má za sebou už 7 000 km.

Castilla v rámci Discover More Tour 2015 navštívil i pražské dealerství Harley-Davidson, kde měl možnost zhlédnout vítěznou přestavbu H-D Street 750, která dobyla celoevropskou dealerskou soutěž Battle of the Kings. Nevynechal ani příležitost si před cestou do Německa tento model osedlat a hlavně ocenit práci pražského dealera.

Luis už nyní putuje k našim západním sousedům, odkud zamíří do Dánska, Švédska a Norska, následně přejede zpět do Dánska a Německa, přes které se přesune do Belgie a Nizozemí. Své Discover More Tour pak zakončí opět v Londýně, kam by měl dorazit 4. srpna.

„Životní cestu“ Luise Castilly a více informaci o projektu Discover More Tour naleznete na: https://greatestrides.eu/cs_CZ/. Stránka dává také možnost všem evropským jezdcům sdílet a nahrávat své vlastní „Great Rides“. Online komunita tvořená jezdci umožňuje všem poznat ty nekrásnější trasy, cesty a místa, na které je možné se vydat, a to bez ohledu na značku, věk nebo národnost.

Harley-Davidson

Harley-Davidson Motor Company vyrábí customy, cruisery a touringy. Dále nabízí kompletní řadu motocyklových dílů, doplňků a oblečení značky Harley-Davidson. 
Pro více informací navštivte webové stránky Harley-Davidson na
http://www.harley-davidson.cz.

PR

Fotky

Další články