Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Úterý, 5. března 2019 (09:07) Pavel Jelínek

Vaše Čezeta vás může požádat i o alkoholový test!

MOTOSALON
5. do 8. března 2020.
Mezinárodní veletrh motocyklů, čtyřkolek, příslušenství a oblečení - Brno.

Čezeta vás klidně může požádat i o alkoholový test!
Jubilejní Motosalon byl velkou premiérou i pro elektroskútry Čezeta 506. Na veletrhu nejsou sice poprvé, ale premiérově přivezli sériovou řadu tří moderních elektroskútrů s nestárnoucím designem populárního „prasete“! „Je to úplně nový model, který se čtyři roky vyvíjel, ačkoli to na první pohled nevypadá, tak na tom není téměř nic shodného. Žádná součástka není použitá z původního modelu a pořád to držíme. Je z 95 procent z českých součástek a českých dílů.
Nakupujeme si v cizině jen to, co jsme v České republice nenašli v dostatečné kvalitě nebo bezpečnosti. Jsme poslední česká historická firma, která vyrábí v Čechách,“ pro expozici David Vantuch, sales manager pro ČR a SR.

 

Čezeta zaznamenala mediální boom, který vyvolal vlnu velkého zájmu z řad obdivovatelů jednostopých strojů, které dokáží zdolat 100 km za pouhých 20 Kč. „Spustili jsme možnost pronajímání Čezet a v tuto chvíli máme zaregistrováno z veletrhu zhruba 400 zájemců. Chceme, aby Čezeta mezi lidmi jezdila,“ potvrdil David Vantuch. A my už jen doplňujeme, že před zápůjčkou můžete být požádáni o alkoholový test a cena pronájmu na týden je 2 500 Kč.

 


Olga Roučková dbá na bezpečnost s Besipem v zádech

Na bezpečnost by se mělo myslet v první řadě. Tak na tom se jistě všichni shodneme, ale ne všichni tak konáme. Správně a odpovědně se prevence ve svém týmu chopila dakarská závodnice Olga Ollie Roučková.

Ke stánku BESIP na Motosalonu postupně přivedla nejen svůj tým včetně fotografa, ale také patnáctiletou Nelly Caisovou a osmiletou Markétu Krejzlovou. Obě dívky jsou členkami juniorského čtyřkolkového týmů Quad Storm racing. Povinně si museli projít nachystanými testy z dopravního provozu, vyzkoušet si bezpečnostní prvky a odpovědět nejen na vědomostní otázky, ale i fanoušků, kterých se u stánku shromáždilo na tři desítky. Mezery se objevily, ale Ollie za nadějné juniorky slíbila, že to společně dopilují. Co vy na to, zapojíte se také do aktivit Besipu?


Dobrodruh Jarda Šíma zdolal 1 500 000 km na motorce
 

Stále optimistický dobrodruh, novinář, cestovatel a rekordman Jarda Šíma má na svém kontě nový rekord a oslavu započal na 10. ročníku Motosalonu, který je považován za největší svátek motorkářů. Tento novinář pokořil další neuvěřitelnou metu - zdolal na motorce 1500 000 km a pozor, nezastavil se a jede dál.

 

„Jsem hrozně rád, že právě na výstavě Motosalon jsem mohl začít svoji velkou oslavu. Rok 2019 je pro mne významným, protože si to budu slavit celý rok,“ prozradil Jarda Šíma. A abyste si dokázali představit, o jaké vzdálenosti mluvíme, tak byste museli objet 37,5 krát po rovníku zeměkouli.

PR
https://www.bvv.cz/motosalon/

Fotky

Další články

Komentáře