Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Středa, 6. února 2019 (20:46) Pavel Jelínek

Valaška a start nové sezony v rally se neúprosně blíží.

Valaška stále čeká na hlavní dokument

Start nové sezony v rally se neúprosně blíží. Začátek února měl být rovněž dnem, kdy budou oficiálně vydána Zvláštní ustanovení 38. KOWAX Valašské rally ValMez (29. - 31. března).

Tedy závazný dokument, který musí dodržovat všichni startující. Zároveň jeho zveřejnění mnohem více napoví o programu závodu a konkretizuje harmonogram rally. Na jeho zveřejnění si ovšem musí soutěžící ještě několik dní počkat. Na vině ovšem nejsou valašští pořadatelé, ani představitelé Autoklubu ČR.

 

Zvláštní ustanovení byla řádně zpracována a zaslána na Autoklub ČR ke schválení. Situaci však zkomplikovala tvorba nových standardních propozic FIA, podle kterých musí být Valaška, jako podnik European Rally Trophy – Central, zpracována. Nyní tedy čekáme na schválení našeho dokumentu v Paříži, následně ho ihned zveřejníme,“ vysvětluje ředitel KOWAX Valašské rally ValMez Rudolf Kouřil.

 

 

PR

Fotky

Další články

Komentáře