Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Pondělí, 13. ledna 2020 (10:17) Pavel Jelínek

Václav Fejfar okukuje Dakar.

Již před závěrem  roku jsme   informovali o tom, že skvělý autokrosař  a několikanasobný mistr Evropy Václav Fejfar pokukuje   po Dakaru. Dokonce tak moc pokukuje, že už   staví  auto a ohlásil  svůj start na příštím ročníku 2021.

 

No a letos vyrazil aspoň okukovat :-))

 

 

Připomeňme, že autokrosový matador bude testovat  závodní dvoumístnou buggy Can-Am . "Neznamená to, že končím s autokrosem. Ale velký vliv na mé rozhodování má negativní přístup mezinárodní automobilové federace FIA k divizi Touring Autocross. V příští sezóně chci odstartovat do všech autokrosových závodů ME, kde bude naše divize vypsána, ale zároveň budeme již vše směřovat ke zmiňovanému startu v roce 2021. 

Dakar je závodění v terénu, budu startovat s buggy, takže to obojí mi je hodně blízké. V autokrosu už jsem dosáhl prakticky všeho, co je možné dosáhnout. Nejde už jít výš. Já si ale především vážím nabídky od Ervína Krajčoviče, která se jen tak neodmítá. Je to pro mě velká výzva.

Start na Dakaru považuji za další významný milník v mé závodní kariéře. Za tým můžu slíbit, že pro start na Dakaru 2021 v týmu Orion - Moto Racing Group uděláme maximum,"  prozradil své  nadcházející závodnické plány Václav Fejfar.


Již v dubnu 2020 Fejfar vyrazí na soutěž do Maroka.
A tam se ukáže, co okoukal na Dakaru :-)

Další články

Komentáře