Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Středa, 5. prosince 2018 (22:54) Pavel Jelínek

V pondělí byl zahájen předprodej vstupenek na Grand Prix moto v Brně !

Začal prodej vstupenek na Grand Prix České republiky 2019

V poledne v pondělí 3. prosince byl zahájen předprodej vstupenek na Grand Prix České republiky 2019. Ta se v Brně pojede tradičně o prvním srpnovém víkendu od 2. do 4. srpna.

Aktuální prodej se týká vstupenek na přírodní tribuny a všechny sedadlové tribuny, stejně jako i čím dál tím populárnější „motorkářské“ vstupenky Camp A umožňující stanovat během Grand Prix přímo na Masarykově okruhu.

Jako brněnského patriota mě těší skutečnost, že opět po roce silné motorky zavítají do moravské metropole. Věřím, že podpora tohoto špičkového sportovního podniku je v zájmu nejen města a kraje, ale celé České republiky. Předprodej vstupenek zahájený v adventním čase jistě podpoří divácký zájem o tuto jedinečnou sportovní akci,“ uvedl hejtman Bohumil Šimek.

Jsem ráda, že se nám i letos podařilo spustit prodej vstupenek před Vánoci. Fanoušci motorsportu tak mohou nakoupit nejvýhodnější lístky na MotoGP pod stromeček,“ uvedla primátorka města Brna Markéta Vaňková.

Pokud jde o dofinancování ztráty z letošního ročníku Grand Prix ČR, je hejtman Šimek optimistou. „Jednání o dofinancování stále probíhají, jsem přesvědčen, že se na konci roku výrazně zmenší. Prvořadým úkolem je zajistit financování pro roky příští. Neskládáme zbraně. Myslím si, že společné působení kraje, města i státu vytvoří takovou garanci, že se Velká cena pojede i v příštích letech. Jednáme v této věci téměř každodenně – tedy i zítra budou probíhat nějaká jednání v Praze. Neříkám, že u toho musí být pan ministr Plaga, říkám, že to má být stát a to v jakékoli podobě. Jsou tady i jiné resorty, které mohou pomoci při financování MOTO GP. A věřím, že tohle je cesta,“ zdůraznil hejtman Bohumil Šimek.

 

Vstupenky je možné pořídit v informačním centru TIC na Panenské 1 a online na stránkách gp.ticbrno.cz.

Nejoblíbenější GOLD, sedadlové tribuny a SENIOR

Ceny vstupenek zůstávají bez zásadních změn, nemění se ani jejich rozdělení. Kromě nejoblíbenějších vstupenek SILVER (1.490 Kč) a GOLD (1.890 Kč) na přírodní tribuny budou v prodeji také tradičně očekávané vstupenky na tribuny sedadlové. Tribuny T2, T3 a T5, které stojí přímo v prostoru cílové rovinky, budou k dispozici stejně jako sedadlové tribuny T1, T4, a T6 v atraktivní sekci Stadion. Všechny vstupenky na sedadlové tribuny fungují na principu místenky. Konkrétní místo k sezení má tedy držitel jisté a nemusí se bát, že mu je někdo zasedne. Držitelé vstupenek na sedadlové tribuny se samozřejmě mohou pohybovat po areálu a navštívit kteroukoliv přírodní tribunu.

K dispozici bude znovu i novinka loňského ročníku, a to vstupenka SENIOR, která divákům narozených do roku 1952 včetně umožňuje přístup na všechny přírodní tribuny za zlomek plné ceny. Vstupenka bude k dispozici za 500 Kč.

Camp A vyroste i v roce 2019

Organizátoři i pro příští rok počítají i s tím, že na tribuně A znovu vyroste motorkářský kemp. Ten si získal neuvěřitelnou popularitu a bývá vyprodaný během několika týdnů. Vzhledem k velké oblíbenosti Campu A, se však nevyplatí s nákupem „kempenky“ váhat. Kapacita kempu je velmi omezená.


T2 Premium, novinky PLUS a ULTRA

V prodeji je nyní i vstupenka T2 Premium, která měla premiéru již při letošní Velké ceně, nabízí občerstvení a zázemí stanu v prostoru cílové rovinky, možnost pohybu po všech přírodních tribunách i šanci navštívit Paddock. Úplnou novinkou nadcházejícího ročníku jsou vstupenky T4 PLUS a T4 ULTRA. Jde o novinku na pomezí vstupenky na přírodní tribuny, vstupenky sedadlové a VIP, přičemž si z každého typu bere něco a nabízí jej v balíčku za rozumnou cenu.

Kromě standardního místa na sedadlové tribuně T4 nabízí vstupenka T4 PLUS i zázemí stanu s rychlým občerstvením přímo vedle tribuny, samozřejmostí je pak možnost pohybovat se po celém areálu a všech přírodních tribunách. Vstupenka T4 ULTRA pak přidává navíc ještě parkovací místo v docházkové vzdálenosti od tribuny T4 a možnost návštěvy Paddocku v průběhu závodního víkendu. Cena těchto lístků začíná na 4.490 Kč.

Všechny druhy vstupenek lze nyní zakoupit za vánoční ceny až s 35% zvýhodněním.

Grand Prix České republiky patří k největším společenským a sportovním akcím konaným na území České republiky, která opakovaně každý rok přiláká desetitisíce místních i zahraničních návštěvníku. V roce 2018 mělo jen 15 zemí na celém světě privilegium přivítat na svém území světové jezdce a stáje seriálu MotoGP.

Více informací na czechgp.com a gp.ticbrno.cz.

 

 

PR

 

Fotky

Další články

Komentáře