Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Úterý, 10. ledna 2017 (10:57) Pavel Jelínek

V Detroitu (NAIAS) poprvé kompletní trojici vozů IONIQ s alternativními pohony.

Hyundai v Detroitu představuje kompletní řadu IONIQ

Hyundai Motor představuje na mezinárodním autosalónu v severoamerickém Detroitu (NAIAS) poprvé kompletní trojici vozů IONIQ s alternativními pohony. Na stánku Hyundai jsou mimo jiné k vidění model Elantra Sport i například sportovní Veloster Turbo a IONIQ s autonomním řízením.

„Modelová řada IONIQ se obrací ke zcela novým skupinám ekologicky orientovaných zákazníků na trhu," řekl Mike O'Brien, viceprezident Hyundai Motor America a dodal: „Vozy nabízejí mimořádnou flexibilitu pohonných jednotek, moderní design, špičkovou konektivitu a soubor pokročilých technologií. Jsou tak jasnou volbou postupně rostoucí skupiny zákazníků, kteří preferují vysoce efektivní a zároveň nízko emisní vozidla vyhovující každodennímu životnímu stylu."

IONIQ je prvním sériově vyráběným autem, které nabízí výběr ze tří možností elektrifikovaných pohonných jednotek v rámci jedné platformy.

Automobilka Hyundai připravila pro první velký autosalon roku 2017 několik dalších novinek. Kromě zmíněné kompletní řady IONIQ představuje ještě nový model Elantra Sport. K vidění jsou i další modely pro americký trh roku 2017 jako je Accent, Azera, Elantra, Elantra GT, Santa Fe Sport, Sonata 2.0, Sonata Plug-In Hybrid a Veloster Turbo.

 

Hyundai v Detroitu prezentuje i model IONIQ autonomním řízením.

Více informací naleznete na http://www.HyundaiNews.com/

 

Na stánku automobilky Hyundai si návštěvníci mohou zahrát i novou počítačovou hru NFL Madden 2017, protože automobilka se pro rok 2017 stala partnerem americké NFL. Zájemci mají také příležitost zazávodit si v supermoderním speciálu GT 2025 prostřednictvím hry Gran Turismo od Sony PlayStation3.

 
 

Společnost Hyundai Motor Co., založená v roce 1967, je součástí skupiny Hyundai Motor Group, která je od roku 2010 pátým největším výrobcem automobilů na světě a zahrnuje přes dvacet dceřiných společností a přidružených organizací působících v různých oborech automobilového průmyslu. Společnost Hyundai Motor provozuje devět výrobních závodů mimo Jižní Koreu a v roce 2016 prodala 4,9 milionu vozidel po celém světě. Vozidla značky Hyundai se prodávají ve 186 zemích prostřednictvím 5 300 dealerství a showroomů.

Hyundai je také první automobilkou na světě, která sériově vyrábí ekologické vodíkové vozy Fuel Cell. Na českém trhu prodeje značky od roku 2007 setrvale rostou. V roce 2016 Hyundai v ČR prodal 20 496 osobních automobilů a dlouhodobě představuje nejrychleji rostoucí značkuna zdejším trhu. Další informace o společnosti Hyundai Motor a jejích produktech naleznete na adrese: www.hyundai.com nebo na českých webových stránkách www.hyundai.cz.

 

PR

Další články

Komentáře