Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Pondělí, 2. března 2020 (15:33) Pavel Jelínek

Tým Mičánek Motorsport powered by Buggyra zahájil ostrou přípravu na sezonu 2020.

MIČÁNEK MOTORSPORT powered by BUGGYRA

Mičánek Motorsport powered by Buggyra startuje závodní sezónu 2020
Tým Mičánek Motorsport powered by Buggyra zahájil v uplynulých dnech ostrou přípravu na nadcházející závodní sezónu 2020. Tento pomyslný start obstaral funkční test dvou vozů Lamborghini Huracane ST EVO. Za volant obou vozů se v průběhu testu posadil týmový manager Jiří Mičánek jr.


„Obě auta prošla v průběhu zimní přestávky kompletní repasí, při které byly vyměněny všechny hlavní části. S každým z aut jsem objel 5 okruhů, a vše fungovalo naprosto perfektně. Jsem tomu moc rád, protože hned v pondělí ráno obě auta nakládáme a odjíždíme k předsezónním testům do Francie na Paul Ricard, a potom dále do Barcelony, takže jakékoliv zdržení by představovalo nemalou komplikaci.

Týmoví mechanici a inženýři odvedli skvělou práci, a tak jim patří velký díky, stejně jako managementu brněnského automotodromu za to, že nám tento funkční test umožnili,“ říká Jiří Mičánek a dále doplňuje:

 

„Letos nás čeká opět kompletní sezóna v Lamborghini SuperTrofeo, a také bychom chtěli startovat i při vybraných podnicích našeho domácího mistrovství.“

„Pro SuperTrofeo máme zatím s jistotou potvrzeny dva vozy s tím, že ve hře stále zůstává i třetí vůz, který jsme avizovali již v průběhu předchozí sezóny. O finální podobě závodních posádek zatím stále jednáme, a tak mohu v tuto chvíli prozradit pouze to, že jistý je start Jakuba Knolla s Bronislavem Formánkem, a druhou posádku utvoří stejně jako loni Libor Dvořáček s Kurtem Wagnerem.

 

https://www.youtube.com/watch?v=J8pbwWahM90&feature=youtu.be

Co se pak týče domácího šampionátu, tak tam bychom rádi startovali vždy se dvěma vozy ve sprintu, a jedním ve vytrvalosti. Pohárová třída vozů GTC šla v loňském roce hodně nahoru, a to jak počtem aut, tak i kvalitou pole. Proto zvažuji, že bych ve vytrvalosti startoval s některým z jezdců, a pokusil se tak o zisk dalšího mistrovského titulu.

To je však zatím spíš vize než plán, a tak ještě uvidíme, jak to nakonec všechno bude,“ uzavírá Jiří Mičánek přehled aktuálních novinek.

 


BUGGYRA Power Sports SE

PR

Fotky

Další články

Komentáře