Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Čtvrtek, 23. ledna 2020 (21:46) Karel Lacina

Tovární Holdeny v australských Supercars s novým zbarvením.

Velice napínavý byl závěr lonské sezony australských Supercars a už se těšíme na začátek té nové. Auta prošla několika změnami v aerodynamice, kdy se zvětšilo zadní křídlo a jiné rozměry má i přední spoiler, což by mělo tyto výkonné vozy ještě více zrychlit.

Prvním týmem, který už představil definitivní podobu své techniky, je tovární sestava Red Bull Holden s livrejí, vytvořenou Triple Eight Engineering. Jejich dva vozy budou pilotovat jedni z nejzkušenějších jezdců Supercars, Jamie Whincup a Shane van Gisbergen, kterým budou pro vytrvalostní závody dělat společnost Craig Lowndes a Garth Tander, tedy stejný formát , jako týmové jedničky.

Hlavním motivem na karoserii holdenu Commodore zůstává logo Red Bull, ale oproti lonsku přibylo více bílé barvy.


" Měl jsem to štěstí, že jsem viděl polepy v prvních fázích vzniku koncem minulého roku, ale v plném rozsahu to na Commodore vypadá fantasticky. Triple Eight odvedli fantastickou práci a přišli s něčím novým a čerstvým. Doufám, že se to bude líbit  i našim fanouškům až nás uvidí na trati" - neskrýval z nové podoby svého vozu nadšení Jamie Whincup.

 


Další dva Holdeny Commodore bude letos provozovat sestava Walkinshaw Andretti United, přičemž zatím je potvrzený pouze jeden z jezdců, Chaz Mostert. Tým nedávno podepsal novou smlouvu se svým hlavním partnerem, kterým je olejářský gigant Mobil1. Začnou tak společně již 27 sezonu na závodních tratích.


Majitel týmu Ryan Walkinshaw řekl - " Náš tým i celá moje rodina je společnosti Mobil1 velice vděčná za věrnost a podporu, kterou nám poskytují již 27 let. Jejich produkty jako světová špička jsou nezpochybnitelné, ale právě loajalita a podpora z nich dělá tu společnost, kterou jsou. Když si lidé vzpomenou na náš tým, vzpomenou si i na Mobil1. Jedná se doslova o ikonický vztah, který nemá ve světovém sportu obdoby a už se těšíme na další společnou cestu v roce 2020".

 

 

Zdroj: Faceb
 

Další články

Komentáře