Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Sobota, 30. listopadu 2019 (19:24) Pavel Jelínek

The Winter Trial 2020 tentokrát vyrazí z Prahy.

Za dva měsíce 26.ledna startuje z Prahy The Winter Trial 2020, tedy akce, kterou tradičně v zimním období pořádají Holanďani.

V  roce 2013 (viz foto) a 2017 se  mimochodem jelo i přes Vyskeř na východě Čech a pokaždé zde byl sníh.  Což bylo  atraktivní proposádky a  případné fanoušky.


M.j. připomeňme, že  v roce 2010 na akci startoval i Gijs van Lennep a v r.2013 Jürgen Barth - vítězové 24 hodinovky v Le Mans

 

Ještě pár slov k přihlášeným posádkám:

Je přihlášeno celkem 71 posádek a ze známých jezdců to jsou např. Holanďané: Peter van Merksteijn (m.j. starty v okruhových vytrvalostních závodech s vozy Porsche 996, Spyker C8, Porsche RS Spyder a v rally s Fordem Focus RS WRC), René Kuipers (m.j. starty s vozy WRC v několika soutěžích MS v rally, Dakar v kategorii kamiónů v týmu De Rooy), jeho syn Dennis (27 startů v MS v rally v kategorii WRC s vozy Ford Fiesta RS WRC a Focus RS WRC) a Erwin Doctor (m.j. starty v holandském, belgickém a německém rally mistrovství s vozy Ford Sierra, Opel Kadett,.....).

Mezi přihlášenými jsou i dvě české posádky Karel Mach - Jan Bláha z českokrumlovského ČK motorsport se Škoda 130 RS (m.j. sedm startů v Rallye Monte-Carlo Historique) a Michal Pavlíček - Ondřej Kroutil s Triumph TR 6.
 


Oficiální stránky WT ZDE: https://www.thewintertrial.nl/

 

 

Ze zahr zdrojů připravil Jan Kozák

 

Fotky

Další články

Komentáře