Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Pondělí, 16. března 2020 (09:49) Pavel Jelínek

Televizní povídání o Jet Surfech.

Televizní povídání s trojnásobnou mistryní světa  na Jet Surfech a také s pořadatelem závodů na těchto "motorových prknech", která vznikla v Česku a konkrétně v Brně, můžete nyní vidět a slyšet na televizním kanálu Sport 5. Možná je záznam k nalezení i na internetových stránkách  tohoto  kanálu. ( možná .... ).

Pořad byl vysílán v rámci pořadů Sport 5 kolem nás.


Již celá řada našich závodníků totiž Jet Surf  okusila. Třeba Jakub Kornfeil, Tomáš Mičánek, ale také třeba soutěžák a Dakarák Martin Prokop. 

Viz více zde : Martin Prokop se dal i na Jet Surfy.


Tým Mičánek Motorsport je dalším vyznavačem závodů na Jet Surfech. „Byť se jedná o trochu odlišnou disciplínu, tak pořád to vnímáme jako motorsport,“ říká o JetSurfech manažer týmu Jiří Mičánek jr.  „JetSurf představuje zatím stále mladou a dynamickou disciplínu, která perfektně zapadá do našeho tréninkového programu. Je to skvělé hlavně pro fyzičku jezdců a u nás si jej postupně oblíbili snad úplně všichni.

V závodech za nás pravidelně startují Pavel Musil a můj bratr Tomáš, ale do našich tréninků se aktivně zapojují i Jožka Záruba a Michal Makeš. Spolupráce s JetSurfem se za ty roky velice prohloubila a JetSurf dnes patří mezi partnery našeho okruhového týmu,“ dodal ještě Jiří Mičánek.

 

 

 Viz více zde: Tým Mičánek Motorsport startuje také na Jet Surfech.
 

foto týmů

 

https://www.youtube.com/watch?v=q_JFgqbwjlI

Fotky

Další články

Komentáře