Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Pondělí, 27. dubna 2020 (19:37) Karel Lacina

Také argentinské Turismo Carretera přešlo na elektronickou bázi.

Virtuálně se závodí také v Argentině a po klasických speciálech Turismo Carretera rozjely svůj šampionát i Pick upy, které absolvovaly na elektronické podobě okruhu Roberto Mouras De La Plata zahajovací dějství Shell TC Pick up cupu.

Stejně jako v reálu, tak i ve virtuální podobě se na předních místech startovního roštu objevila samá známá jména. Na pole position stál Leonel Pernia vedle něhož byl připraven vyrazit do závodu Christian Ledesma s Toyotou Hilux. Pernía sice odstartoval bezchybně, ale brzy se před něho i před Ledesmu propracoval Matias Rodriguez s Fiatem, když dokonale využil jízdu v zákrytu na nejdelší rovince okruhu a šel přes své soupeře.

Na špici jezdil až do pátého kola, kdy mu Pernia útok vrátil, byl úspěšný a začal si budovat menší náskok. Ten ještě zvýšil, když využil souboje za ním jedoucího Rodrigueze, jenž musel odrážet ataky Ardussa. Pernia si elegantní a klidnou jízdou dojel pro svůj první triumf a když se k němu Ardusso v závěru dotahoval, neměl už síly na jeho ohrožení. Rodriguez se musel spokojit až se třetí pozicí.

 

 

 

Zdroj: ACTC

Neprošlo jazykovou korekturou
 

Další články

Komentáře