Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Pátek, 24. listopadu 2017 (20:09) Pavel Jelínek

Tachografové služby a Scania Fleet Management získaly cenu .

Scania získala za své FMS služby cenu „German Telematics Award 2018“

Scania Fleet Management a tachografové služby opět ovládly kategorii telematika pro nákladní vozidla a obhájily tak předchozí vítězství.

Tachografové služby a Scania Fleet Management získaly cenu German Telematics 2018. Porota ocenila celkový výkon a také jasné a jednoduché ovládání. Uživatelské rozhraní umožňuje řidičům několika kliknutími rychle dosáhnout požadovaných výsledků.

 

"Máme velkou radost, že jsme opět získali tuto prestižní cenu," říká Mattias Lundholm, vedoucí propojených služeb a řešení společnosti Scania. "Skutečnost, že Scania byla znovu vybrána jako vítěz, je důkazem toho, že neustále pracujeme na vylepšení naší telematiky, abychom přinesli majitelům a řidičům ještě větší výhody."

Scania Fleet Management umožňuje správcům vozového parku zvýšit efektivitu provozu. Služba pomáhá zvýšit produktivitu, snížit náklady a zvýšit tak ziskovost. Systém je standardně k dispozici ve všech nových vozidlech Scania a po aktivaci zákazník okamžitě získá přístup k datům svého vozového parku.

 

Připojení pro všechny značky

Scania Fleet Management a tachografové služby mohou být instalovány v užitkových vozidlech od všech výrobců, což zákazníkům umožňuje sledovat celou svou flotilu.

Tachografové služby pak umožňují automaticky stahovat kartu řidiče a ukládat z ní data i během jízdy. Poskytuje také bezpečnou archivaci a analýzu dat. Komplexní přehled o činnosti řidiče a využití vozidla je pak dostupný v přehledné a uživatelsky přívětivé formě.

Kromě polohy vozu, podrobných údajů o něm a online plánování servisních prohlídek, nabízí telematický systém také komplexní analýzy vozidel a řidičů.

V současné době je více než 290 000 propojených vozidel Scania na celém světě.

 

 

Scania je předním světovým poskytovatelem řešení v oblasti dopravy. Společně s našimi partnery a zákazníky se ubíráme směrem k udržitelnému systému přepravy. V roce 2016 jsme našim zákazníkům dodali 73 100 nákladních automobilů, 8 300 autobusů a také 7 800 průmyslových a lodních motorů. Čisté tržby dosáhly téměř 104 miliard SEK, ze kterých bylo přibližně 20 procent spojených s poskytováním služeb. Společnost Scania byla založena v roce 1891. Aktuálně působí ve více než 100 zemích a zaměstnává přibližně 46 000 lidí.

Výzkum a vývoj probíhá ve Švédsku a na pobočkách v Brazílii a Indii. Výrobní závody se pak nachází v Evropě, Latinské Americe a v Asii s montážními závody v Africe, Asii a Eurasii. Scania je součástí Volkswagen Truck & Bus GmBH. Pro více informací navštivte: www.scania.com.

 

PR

Další články

Komentáře