Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Středa, 17. dubna 2019 (00:07) Pavel Jelínek

Spuštěny předběžné objednávky modelu LiveWire™ pro evropské zákazníky.

Harley-Davidson® spustil předběžné objednávky modelu LiveWire™ pro evropské zákazníky

Společnost Harley-Davidson® oznámila spuštění předběžných objednávek nového elektrického motocyklu LiveWire™ pro Evropu. Zájemci mohou na webu Harley-Davidson vyhledat nejbližšího autorizovaného dealera modelu LiveWire, na vybraném dealerství podat předběžnou objednávku a složit zálohu. Pro rok 2019 bude k dispozici pouze omezený počet motocyklů, o které je velký zájem, proto výrobce doporučuje nečekat a rychle jednat.

Objednávky a zálohu na motocykly z prvních evropských dodávek mohou přijímat pouze dealerství, která jsou autorizovanými prodejci Harley-Davidson LiveWire. První dodávky jsou plánovány na podzim 2019.

S nadšením oznamujeme spuštění předběžných objednávek modelu LiveWire v Evropě ke dni 15. dubna“, říká Steve Lambert, mezinárodní marketingový ředitel ve společnosti Harley-Davidson. „Sledovali jsme obrovskou vlnu zájmu o tento motocykl a nebývalý počet lidí, kteří ho chtějí mít jako první. Těšíme se na podzim, kdy budeme moci dodat první motocykly LiveWire šťastným majitelům. LiveWire je pro nás výjimečný nový produkt a nabízí stejně výjimečné jízdní zážitky. Jsme si jistí, že tato vlna zájmu přesáhne možnosti prvních dodávek, proto doporučujeme všem zájemcům o jeden z prvních motocyklů, aby se spojili se svým nejbližším autorizovaným dealerem a zajistili si motocykl“.
 

Motocykl LiveWire představuje budoucnost značky Harley-Davidson. Moderním jezdcům nabízí výkonný elektrický pohon, inovativní design a přelomovou mobilní konektivitu. LiveWire dokáže zrychlit z 0 na 100 km/h za 3,0 s, zrychlení ze 100 na 130 km/h zvládne za 1,9 s. Vysokonapěťová baterie umožňuje dojezd 225 km ve městě nebo 142 km při kombinovaném provozu podle měření na základě metodiky MIC City a MIC Combined při rychlosti 113 km/h.*

Dynamiku modelu LiveWire maximalizuje pevný podvozek, který byl navržen pro obratné a jisté ovládání v městských ulicích. Špičkové přední a zadní odpružení SHOWA® je osazené do lehkého rámu z litého hliníku. Podvozek je extrémně pevný a přispívá k přesnému a obratnému řízení s dobrou odezvou do řídítek. Motocykl LiveWire je vybaven technologií H-D™ Connect nabízející mobilní konektivitu, která spojí majitele s motocyklem LiveWire pomocí chytrého mobilního telefonu prostřednictvím nejnovější verze aplikace Harley-Davidson™.

Vedoucí pozice při elektrifikaci motocyklové oblasti je základním prvkem komplexní strategie More Roads naší společnosti, která se soustřeďuje na nové produkty, oslovení širšího okruhu zájemců a posílení pozice dealerů. LiveWire je jedním z mnoha nových produktů, které otevřou nové trhy a segmenty a pomohou při budování nové generace jezdců po celém světě.

 

Další informace o novém motocyklu Harley-Davidson LiveWire a nové zprávy o budoucích modelech najdete na stránkách Harley-Davidson.com/Electric nebo našich firemních profilech v sítích Facebook či Instagram.

Harley-Davidson
Společnost Harley-Davidson Motor Company již od roku 1903 plní sen o osobní svobodě díky inovativnímu přístupu k jednostopým dopravním prostředkům. Tato společnost nabízí stále širší škálu špičkových a nezaměnitelných motocyklů s bohatými možnostmi další customizace a posiluje zážitky z jízdy prostřednictvím akcí Harley-Davidson, výjimečné nabídky motocyklových dílů, příslušenství, oblečení a značkových doplňků. Přečtěte si další informace o tom, jak značka Harley-Davidson formuje novou generaci jezdců, na adrese www.harley-davidson.cz.

*Prohlášení k uváděnému dojezdu:

  • Odhadovaný dojezd je uváděn na základě metodiky SAE J2982 a vychází z očekávaného výkonu plně nabité baterie při používání za specifikovaných podmínek. Skutečný dojezd se bude lišit v závislosti na stylu jízdy, počasí a stavu výbavy.

 

 

PR

Fotky

Další články

Komentáře