Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Pondělí, 22. června 2015 (16:39) Pavel Jelínek

Splňte si sen o vlastním Harleyi

Splňte si sen o vlastním Harleyi 
Již od 89 Kč denně může být váš

HARLEY-DAVIDSON STREET 750 S H-D FINANCE
89 Kč denně – 2 746 Kč měsíčně – 3,5 roku splátek

PRAHA, 22. června 2015 – Sen o motocyklu Harley-Davidson ve vlastní garáži se nyní stává realitou. Díky speciálnímu financování H-D Finance si nejmladší model řady Dark Custom Harley-Davidson Street 750 může dopřát opravdu každý. Splátky ve výši pouhých 89 Kč denně skvěle poukazují na dostupnost značky a boří tak roky zažité bariéry.

Ostatně, mýty, které o Harley-Davidson mezi lidmi putují vyvrací i samotná cena motocyklu začínající už na necelých 219 000 Kč. S financováním H-D Finance se dokonce dostaneme na 89 Kč denně, necelé 3 000 Kč měsíčně a dobu splácení 42 měsíců, tedy zhruba tři a půl roku. Street 750 tak dokonale boří představu o strojích za milion, pro bohaté a starší jezdce. 

„Harley-Davidson Street 750 je specificky koncipovaný pro městský provoz a významně oslovuje mladší jezdce a také ženy, kterých v sedle H-D vidíme v poslední době stále více. Navíc, díky umění customizace v celé naší dealerské síti si z něj každý může udělat dokonalý stroj ve vlastním stylu,“ říká Martin Heřmanský, Country Manager H-D pro střední a východní Evropu.  

Právě široké možnosti customizace jsou další oblastí, která především mladé oslovuje nejvíc a díky které mohou vyjádřit svůj vlastní názor, osobnost i styl. A protože Harley-Davidson prodává stejně tak motocykly jako životní styl, přichází nyní se speciálním financováním, díky němuž si sen o vysněném stroji mohou splnit všichni. Zkrátka, nic neřešit, prostě jezdit! 

Bližší informace o financování H-D Finance zjistíte na www.harley-davidson.cz nebo u jednotlivých dealerství Harley-Davidson po celé ČR.

Harley-Davidson
Harley-Davidson Motor Company vyrábí customy, cruisery a touringy. Dále nabízí kompletní řadu motocyklových dílů, doplňků a oblečení značky Harley-Davidson. 
Pro více informací navštivte webové stránky Harley-Davidson na 
http://www.harley-davidson.cz.  


PR

Fotky

Další články