Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Úterý, 26. března 2019 (13:34) Pavel Jelínek

Splní sny každého motocyklisty.....

Moto Guzzi zve své fanoušky na společné dobrodružné výpravy
Moto Guzzi Experience 2019 splní sny každého motocyklisty

Společnost Faber Moto s.r.o., výhradní dovozce jednostopých vozidel značek Aprilia, Moto Guzzi, Piaggio a Vespa do České republiky, zve všechny fanoušky legendárních italských motocyklů Moto Guzzi na atraktivní cestovatelské výpravy Moto Guzzi Experience 2019.

Tradiční značka z města Mandello del Lario nabízí kromě motocyklů nejvyšší úrovně také nezapomenutelné cestování v sedlech výjimečných modelů Moto Guzzi. V roce 2019 zamíří „Moto Guzzi Experience“ do opravdových destinací snů, od Sardinie přes Toskánsko a Sicílii až po Tunisko.

Všichni ti, kteří při současných teplotách myslí již na léto a dlouhé zatáčky, by měli rychle sáhnout po diáři a zařídit si dovolenou. Kromě premiéry skvělých modelů, jako je Moto Guzzi V9 Bobber Sport nebo Moto Guzzi V85 TT, si značka s logem zlatého orla připravila pro nadcházející motocyklovou sezonu také nová, exkluzivní „silniční“ dobrodružství. Cestovní program „Moto Guzzi Experience“ zahrnuje atraktivní dobrodružství „all inclusive“ pro všechny fanoušky motocyklů včetně členů oficiální komunity Moto Guzzi, klubu „The Clan“. Krédem je přitom objevování nových krajin, užívání si pocitu svobody a sdílení dobrodružství s ostatními účastníky výpravy.

Motocyklová dovolená snů se službami „all inclusive“

Od března do listopadu 2019 uspokojí touhu po dálkách osm pozoruhodných a rozmanitých destinací. Většina výprav zavede fanoušky jízdy v jedné stopě do Itálie. Na programu je například autonomní provincie Trento s alpskými průsmyky, nebo Sicílie, na níž budou mít účastníci v itineráři dokonce úseky legendárního závodu „Targa Florio“. Nejjižnější destinací z rozsáhlé nabídky pro letošní rok jsou pouštní oblasti v Tunisku. Ale nesmí chybět ani etapa kolem Comského jezera, které je již téměř 100 let domovem Moto Guzzi.

Účastníci si sami vyberou dopravní prostředek z aktuální produktové řady Moto Guzzi. Kromě různých verzí sportovní řady V7 III jsou k dispozici například klasické modely California nebo netrpělivě očekávané klasické enduro V85 TT. Stravování, ubytování a palivo je již zahrnuto v ceně. Lhostejno, zda si cestovatelé vyberou čtyřdenní, sedmidenní nebo devítidenní výpravu, na jejím konci se počítají zkušenosti a zážitky, které na ní posbírají.


 

Kalendář motocyklových dobrodružství Moto Guzzi Experience 2019

Březen: Sardinie/Itálie (4 nebo 7 dnů)

Duben: Sicílie/Itálie (4 nebo 7 dnů)

Květen: Toskánsko/Itálie (4 nebo 7 dnů)

Červen: Trento/Itálie (4 nebo 7 dnů)

Červenec: Francie (4 nebo 7 dnů)

Srpen: Německo (4 nebo 7 dnů)

Září: Mandello del Lario/Itálie (4 nebo 7 dnů)

Říjen: Sardinie/Itálie (4 nebo 7 dnů)

Listopad: Tunisko (9 dnů)

Více informací naleznete na www.motoguzzi.com, http://theclan.motoguzzi.com/de/ a http://www.motoguzzi.com/en_EN/news/motoguzzi-experience-2019/

 


Společnost Faber Moto
Od roku 2017 je výhradním dovozcem produktů koncernu Piaggio do České republiky a přináší s motocykly značek Vespa, Piaggio, Aprilia a Moto Guzzi italský styl na české silnice. Faber Moto s.r.o. se sídlem v Brně je dceřinou společností rakouské společnosti Faber GmbH, která je importérem produktů koncernu Piaggio už od roku 1964 pro rakouský trh.

Jednatel Josef Faber představuje druhou generaci zakladatelské rodiny a úspěšně vede rodinnou firmu, která má aktuálně dominantní postavení na rakouském trhu s jednostopými vozidly.

Společnost Piaggio
Italská společnost Piaggio, kterou založil Rinaldo Piaggio v roce 1884 v Janově, zpočátku vyráběla části lodí. V současnosti je koncern Piaggio se sídlem ve městě Pontedera a značkami Aprilia, Piaggio, Vespa, Gilera, Derbi, Scarabeo a Moto Guzzi symbolem městské mobility na dvou kolech. Společnost Piaggio uvedla skútr „Vespa“ na trh v roce 1946. Piaggio vyrábí více než 530 000 vozidel ročně v 6 výrobních závodech (4 v Itálii, 1 v Indii a 1 ve Vietnamu) a zaměstnává téměř 7000 pracovníků.

PR

Fotky

Další články

Komentáře