Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Úterý, 22. října 2019 (13:34) Pavel Jelínek

Seznam přihlášených na Vsetín 2019.

Jede se již tento pátek a  v sobotu.

Seznam přihlášených XVI. PARTR – SEV.EN COMMODITIES Rally Vsetín 2019

1 Sports Racing Technologies Lukasz Habaj Daniel Dymurski POL POL Škoda Fabia R5 PP ASN
2 Keane Motorsport Jaromír Tarabus Daniel Trunkát CZE CZE Škoda Fabia R5 P2+ ASN
3 Samohýl Škoda Team Miroslav Jakeš Petr Machů CZE CZE Škoda Fabia R5 P2+ ASN
4 SK DER Rally Team Roman Odložilík Martin Tureček CZE CZE Škoda Fabia R5 P2+ ASN
5 Jaroslav Melichárek Jaroslav Melichárek Erik Melichárek SVK SVK Volkswagen Polo Gti R5 PP ASN
6 Ondřej Bisaha Ondřej Bisaha Petr Těšínský CZE CZE Hyundai i20 R5 P2+ ASN
7 Samohýl Škoda Team Martin Březík Marek Omelka CZE CZE Škoda Fabia R5 P2+
8 TNT Počernice s.r.o. Patrik Rujbr Jaromír Švec CZE CZE Škoda Fabia R5 P2+
9 Hyundai Kowax Racing Petr Trnovec Miroslav Staněk CZE CZE Hyundai i20 R5 P2+
10 Kamiro Racing ACCR Czech Team Karel Trněný Christian Doerr CZE DEU Ford Fiesta R5 P2+
11 Karel Štochl Karel Štochl Adéla Vacková CZE CZE Ford Fiesta RS WRC P2+
12 VH-Racing s.r.o Vladimír Hanuš Karolína Jugasová SVK CZE Hyundai i20 R5 PP
14 Pavel Ševčík Pavel Ševčík Luděk Vajdák CZE CZE Mitsubishi Lancer Evo IX P2+
15 MK Racing Martin Kouřil  CZE CZE Škoda Fabia R5 P2+
16 Lukáš Pondělíček Lukáš Pondělíček Lukáš Vyoral CZE CZE Škoda Fabia S2000 P2+
17 Adam Březík Adam Březík Jaroslav Novák CZE CZE Peugeot 208 R2 6
18 TNT Počernice s.r.o. Lukáš Nekvapil Petra Řiháková CZE CZE Opel Adam R2 6
19 Stavby - Baller s.r.o Josef Hartmann Karel Voltner CZE CZE Ford Fiesta R2T 6
20 Kimi sport Michal Horák Karel Zapletal CZE CZE Opel Adam R2 6
21 Bens, spol s.r.o. Egon Smékal Ivo Vybíral CZE CZE Citroën DS3 R3T 5
22 VD Rally Team klub v AČR Vlastimil Dědic jun. Silvie Hlavičková CZE CZE Renault Clio R3T 5
23 Michal Srb Michal Srb Aleš Pilný CZE CZE Citroën C2 R2 6
24 Defrs Rally Team Adam Fabrika Jindřich Horáček CZE CZE Mitsubishi Lancer Evo IX P2+
25 Agrotec Autoklub v AČR Martin Rada Jaroslav Jugas CZE CZE Fiat 124 Abarth RGT P2+
26 Rentor Racing s.r.o. Marek Vlček Tomáš Plachý CZE CZE Škoda Fabia R5 P2+
27 Arkadiusz Lechoszest Arkadiusz Lechoszest Marcin Szeja POL POL Škoda Fabia S2000 PP
28 JT Rally Team Jaromír Tomaštík Jaroslav Vrečka CZE CZE Mitsubishi Lancer Evo IX P2+
29 Michal Vaňhara Michal Vaňhara  CZE CZE Peugeot 208 R2 6
30 K+K Racing Team v AČR Lumír Firla Michal Večerka CZE CZE Peugeot 208 R2 6
31 Petr Lukašík Petr Lukašík Martina Mikulášková CZE CZE Peugeot 208 R2 6
32 Jakub Talaš Jakub Talaš Ondřej Krajča CZE CZE Peugeot 208 R2 6
33 Mika Pavel Pavel Mika Radim Strnad CZE CZE Peugeot 208 R2 6
34 Vratko Kubík Vratko Kubík Jiří Kalkus CZE CZE Opel Adam R2 6
35 Adam Lahola Adam Lahola Vítězslav Baďura CZE CZE Peugeot 208 R2 6
36 K.I.T. Racing CS, s.r.o. Radek Jatel Tomáš Šmíd CZE CZE Peugeot 208 R2 6
37 Rally klub Paseky o.s. Petr Krajča Jan Houšť CZE CZE Renault Clio Sport 5
38 Vladimír Mandík Vladimír Mandík Tereza Mandíková CZE CZE Škoda Fabia TDI 11
39 Martin Lehký Martin Lehký Jakub Kotál CZE CZE Škoda Fabia TDI 11
40 Novák Denis Denis Novák Daniel Hamšík CZE CZE Škoda Octavia TDI 11
41 UAMK-Automotoklub Škoda Ondřej Maxmilián Jirák František Kubů CZE CZE Škoda Fabia TDI 11
42 Makaio Racing Matěj Řehák Lukáš Říha CZE CZE Honda Civic Type R 8
43 Pavel Řihák Pavel Řihák Petr Peca CZE CZE Honda Civic Type R 8
44 AK Tišnov z.s. Tibor Bartúnek Miroslav Koutsky CZE CZE Honda Civic Type R 8
45 Adam Čepela Adam Čepela Roman Čepela CZE CZE Ford Puma 18
46 Vladimír Příborský Vladimír Příborský Vladimír Příborský CZE CZE Škoda Felicia 14
47 Radim Růžička Radim Růžička Roman Zábojník CZE CZE Honda Civic Vti 15
48 Rally klub Paseky o.s. Pavel Malaník Josef Sedlář CZE CZE Škoda Favorit 136 L 14
49 Multi-s Racing Josef Urban Jaroslav Urban CZE CZE Škoda 130 LR 17
50 Tomáš Vyvlečka Tomáš Vyvlečka Vojtěch Mudrák CZE CZE Honda Civic 18
51 Jiří Perník Jiří Perník Lukáš Votava CZE CZE Škoda 130 LR 17
52 Pavel Šivic Pavel Šivic Ladislav Tarabus CZE CZE Škoda Felicia 14
53 Martin Lošťák Martin Lošťák Jiří Wimmer CZE CZE Škoda Felicia 7
54 Michal Kolář Michal Kolář David Uhříček CZE CZE Opel Adam Cup 6
55 Jakub Jančík Jakub Jančík Jan Jurčík CZE CZE Opel Adam Cup PM
56 Jan Ludvíček Jan Ludvíček Jana Sluková CZE CZE Opel Adam Cup 6
57 Filip Ocelka Filip Ocelka Jan Mikulík CZE CZE Opel Adam Cup 6
58 Karol Zardzewiały Karol Zardzewiały Adrian Mroszczyk POL POL Renault Clio Sport PP
59 Michal Vrbka Michal Vrbka Martin Zigler CZE CZE Renault Clio Sport 5
60 Marek Pilka Marek Pilka Ondřej Chovanec CZE CZE Renault Clio Sport 8
61 David Ševčík David Ševčík Jan Pospíšil CZE CZE Honda Civic Vti 9
62 Martin Minařík Martin Minařík Zuzana Plšková CZE CZE Honda Civic Vti 9
63 Petr Daniel jun. Petr Daniel jun. Michal Cibulka CZE CZE Honda Civic Vti 9
64 Mojmír Mader Milan Zbořil David Matyáš CZE CZE Nissan Almera GTI 16
65 Daniel Zapletal Daniel Zapletal Tomáš Drbal CZE CZE Renault Clio Sport 16
66 Radim Drga Radim Drga Michal Merčák CZE CZE Renault Clio Sport 16
67 Michaela Debnárová Michaela Debnárová Lucia Laurincová CZE CZE Renault Clio R3 5
68 Jaroslav Burian Jaroslav Burian Šebesta Petr CZE CZE Škoda Fabia TDI 11
69 SK DER Rally Team Jiří Gerych Martin Navrátil CZE CZE Citroën Saxo VTS 15
70 Petr Hejtmánek Petr Hejtmánek Jakub Kunst CZE CZE Škoda 130 RS 17
71 Martin Hrachovec Martin Hrachovec  CZE CZE Škoda 130 RS 17
72 Multi-s Racing Tomáš Zeman Kristýna Urbanová CZE CZE Škoda 130 LR 17
73 Roman Vaněk Roman Vaněk Ivan Horák CZE CZE Škoda 130 LR 17
74 Vlastimil Zigo Vlastimil Zigo Tomáš Kurečka CZE CZE Škoda Felicia 18
75 Jiří Odvrša Jiří Odvrša Ivo Platek CZE CZE Škoda Felicia 14
76 Zdeněk Václavík Zdeněk Václavík Václav Hájek CZE CZE Škoda Felicia 14
77 VD Rally Team klub v AČR Jan Dostál Zdeněk Dostál CZE CZE Škoda Fabia 7
78 Jaroslav Matoušek Jaroslav Matoušek Karel Komenda CZE CZE Škoda Felicia 7
79 Vladimír Kolařík Vladimír Kolařík Diana Kovářová CZE CZE Škoda Fabia 7
80 Ak Tišnov z.s. Rudolf Valla Tomáš Valla CZE CZE Škoda Fabia 7
81 Jaromír Helis Jaromír Helis Martin Poláček CZE CZE Honda Civic Vti 18
82 Adam Rachfal Adam Rachfal Slawomir Leja POL POL Honda Civic Vti PP
83 Daniel Polášek Daniel Polášek Kateřina Pohlídalová CZE CZE Honda Civic Vti 9
84 Defrs Rally Team Oldřich Kaplánek  CZE CZE Honda Civic Vti 9
85 Roman Burget Roman Burget Michal Poch CZE CZE Škoda 130 RS 17
86 Tomáš Carbol Tomáš Carbol Kristýna Smrčková CZE CZE Škoda 130 RS 17
87 Jakub Nedbal Jakub Nedbal Miroslav Konvalinka CZE CZE Škoda 130 RS 17
88 Jiří Doupovec Jiří Doupovec David Hradecký CZE CZE Škoda 110 L 17
89 Miroslav Kulhánek Miroslav Kulhánek Martin Rakušan CZE CZE Škoda Fabia 14
90 Hyundai Kowax Racing Pavel Klečka Ondřej Monsport CZE CZE Škoda Fabia 10
91 Petr Suchánek Petr Suchánek Tereza Šebáková CZE CZE Peugeot 206 XS 18
92 Petr Pavič Petr Pavič Kateřina Peterková CZE CZE Peugeot 206 XS 18
93 Bronislav Kořínek Bronislav Kořínek Hana Baďurová CZE CZE Citroën C2 VTS 15
94 Petr Martinek Petr Martinek Jiří Blažek CZE CZE Suzuki Swift GTi 14
95 Jarmila Hrachovcová Jarmila Hrachovcová Tomáš Kretík CZE CZE Honda Civic Vti 18

MČR HA RALLY

201 K.I.T. Racing CS, s.r.o. Vlastimil Neumann Martin Hlavatý CZE CZE Ford Escort RS Cosworth F7
202 Libor Kotrmon Libor Kotrmon Jan Krecman CZE CZE Ford Escort RS Cosworth F7
203 Martin Černý Martin Černý Jaroslav Krajča CZE CZE Lada VFTS E6
204 Petr Jurečka Petr Jurečka Pavel Jurečka CZE CZE Subaru Impreza 555 F7
205 Vratislav Hýbner Vratislav Hýbner Jiří Jonášek CZE CZE Peugeot 205 Gti E3
206 Teodor Stolarek Teodor Stolarek Adam Jaros POL POL Suzuki Swift GTi E1
207 Petr Hejhal Petr Hejhal Martin Hejhal CZE CZE Škoda 130 LR E5
208 Garage77 Petr Hustý Rudolf Kouřil CZE CZE Mercedes-Benz 190 E E4
209 Duck Racing Autoklub v AČR Martin Kučera Eva Žaludková CZE CZE BMW 318 iS F6
210 Jiří Šrámek Jiří Šrámek David Rubáš CZE CZE BMW 318 iS F6
211 Stanislav Blažek Stanislav Blažek Veronika Teplá CZE CZE Nissan Sunny GTI F6
212 Kopka Milan Milan Kopka Jiří Skořepa CZE CZE BMW 2002 TI C3
214 Josef Kakrda Josef Kakrda Štěpán Chludil CZE CZE Opel Ascona A C3
215 Mikoška František František Mikoška Sabina Mikoška CZE CZE Lada 21011 MTX Rallye D2
216 Pavel Karlík Pavel Karlík Martin Fabián CZE CZE Lada VFTS E6
217 Jan Bezemek Jan Bezemek Tomáš Pfajfr CZE CZE Škoda 130 L E1
218 Martin Klepáč Martin Klepáč Petr Krčma CZE CZE Peugeot 205 Gti E3
219 Vratislav Steuer Vratislav Steuer Jakub Nohel CZE CZE Škoda 130 LR E5
220 Miloš Sekyra Miloš Sekyra Josef Král CZE CZE BMW 318 iS F6
221 Karel Jirátko Karel Jirátko Ivo Valach CZE CZE Opel Ascona A C3
222 Vlastimil Mikel Vlastimil Mikel Dalibor Fojtík CZE CZE Lada 1600 R D2
223 Syska Racing, z.s. Jaroslav Šenkýř Jan Fischer CZE CZE Suzuki Swift GTi F5
224 Palacký Ondřej Ondřej Palacký Ivan Vránský CZE CZE Škoda Favorit 136 L F5
225 Petr Drbal Petr Drbal Michal Zdráhal CZE CZE VAZ 21074 E2
226 Patrik Silber Patrik Silber Jiří Silber CZE CZE Lada 21011 MTX Rallye D2
227 Makaio Racing Pavel Petr Tomáš Effa CZE CZE Škoda 120 S Rallye D1
228 Oldřich Kovařík Oldřich Kovařík  CZE CZE Škoda Octavia TS A2
229 Miroslav Julínek Miroslav Julínek František Foltýn CZE CZE Škoda Octavia TS B2
230 Zdeněk Vrátníček Zdeněk Vrátníček Ivo Studený CZE CZE Volksvagen GOLF E3 ( omluvil se)

 

PR

foto - Vsetín 

Fotky

Další články

Komentáře