Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Úterý, 13. srpna 2019 (18:13) Pavel Jelínek

Setkání fanoušků osobních a užitkových vozů je na dohled.

Vyhrajte Brouka na Volkswagen festu 2K19!

Setkání fanoušků osobních a užitkových vozů Volkswagen

4. ročník Volkswagen festu se uskuteční od 23. do 25. srpna

Hlavní výhrou v tombole bude historický Brouk

Praha, 13. srpna 2019 – Oblíbený Volkswagen fest se již počtvrté uskuteční na tradičním místě, na letišti Hosín u Českých Budějovic. Mezinárodní sraz fanoušků historických i moderních automobilů značek Volkswagen je letos na programu ve dnech 23. až 25. srpna 2019. Atraktivní akci pro celou rodinu připravil Volkswagen club s podporou českého dovozce automobilů Volkswagen v roli hlavního partnera.

 

Šťastný výherce tomboly si z letošního Volkswagen festu odveze tohoto krásného Brouka

„Volkswagen fest se v uplynulých třech letech etabloval jako výjimečné setkání, z něhož si majitelé a fanoušci všech vozů Volkswagen odvážejí nezapomenutelné zážitky,“ říká Jiří Štoček, ředitel divize Volkswagen osobní vozy společnosti Porsche Česká republika. „Nejinak tomu bude i letos. Na letiště Hosín u Českých Budějovic znovu přijede to nejlepší z bohaté historie značek Volkswagen včetně užitkových vozů. K testovacím jízdám budou navíc k dispozici atraktivní modely z naší aktuální nabídky.“

 

Volkswagen fest 2K19 bude velkolepou oslavou legendárních modelů od Brouka přes Golf až po Transporter. Jeden klasický Brouk bude dokonce vylosován jako hlavní výhra v tombole. Mezi tradiční body nabitého programu patří populární sprinty na letištní dráze, soutěž o nejkrásnější automobil srazu a přehlídka vozů na nájezdové rampě, komentovaná moderátorem celého setkání Janem Říhou z Autosalonu.

Na letišti v Hosíně se naživo představí také všechny novinky a významné modely z aktuálního portfolia značek Volkswagen a Volkswagen Užitkové vozy. K dispozici bude rovněž lifestylový butik a „clubový shop“ společně se stánky ostatních partnerů Volkswagen festu. Pro letošek je také připravena nová aplikace pro chytré telefony, kde se všichni přehledně dozví informace o Volkswagen festu.

 

První účastníci mezinárodního srazu budou v areálu hosínského letiště očekáváni již v pátek 23. srpna od 15 hodin. Večerní program odstartuje ve 20 h vystoupení kapely Podříci, na které naváže projekce videoklipů. Oficiální zahájení festivalu je plánováno na sobotní dopoledne a celodenní program potrvá až do pozdního večera. Výsledky soutěží budou vyhlášeny po 19 h společně s losováním tomboly, jejíž hlavní cenou je Volkswagen Brouk. Následnou večerní zábavu rozproudí koncert kapely AC/DC Revival.

 

Více informací o 4. ročníku mezinárodního srazu automobilů značky Volkswagen v Hosíně naleznete na webových stránkách http://www.volkswagenfest.cz.

Volkswagen fest 2K19 organizuje Volkswagen club, který sdružuje vlastníky a fanoušky osobních i užitkových vozů Volkswagen napříč všemi modelovými řadami bez ohledu na rok výroby. Volkswagen club oficiálně zahájil svou činnost v listopadu 2015 a svým členům nabízí celou řadu výhod. Stejně jako Volkswagen fest je i Volkswagen club dlouhodobě podporován importérem vozů Volkswagen do České republiky.

Volkswagen club navíc úzce spolupracuje s 8 kluby, které se specializují na jednotlivé modely značky Volkswagen (Transporter club, Beetle club, Passat club, Polo club, Touareg club SK, Bus klub Praha, Brouk club Blansko a Brouk klub Jeseník).

Více informací o činnosti a akcích Volkswagen clubu naleznete na webových stránkách http://www.volkswagenclub.cz.

 

 

 

Informace o značce Volkswagen: Nečekáme na budoucnost. Tvoříme ji.

Značka Volkswagen osobní vozy působí na více než 150 trzích po celém světě a vyrábí vozidla ve více než 50 závodech ve 14 zemích. V roce 2018 vyrobil Volkswagen 6,24 milionu vozidel, mezi něž patří bestsellery, jako jsou Golf, Tiguan, Jetta nebo Passat. V současnosti pracuje pro značku Volkswagen 195 878 lidí na celém světě. K tomu je nutné připočítat více než 10 000 prodejců s 86 000 zaměstnanci. Volkswagen důsledně urychluje vývoj konstrukce automobilu. Elektrická mobilita, chytrá mobilita a digitální transformace značky jsou strategickými klíčovými tématy budoucnosti.

 

 

PR

Další články

Komentáře