Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Pondělí, 22. června 2015 (13:22) Pavel Jelínek

Setkání dvou osobností motorsportu z různých disciplín na Slovakiaringu

Setkání dvou osobností motorsportu na Slovakiaringu

Praha, 22. 6. 2015 – O víkendu se uskutečnil slovenský závod WTCC na Slovakiaringu, kterému předcházelo setkání jezdce Norberta Michelisze se Štefanem Svitkem, jenž je považovaný za vycházející hvězdu Rallye Dakar.

Debatu uspořádala Skupina MOL, přední ropná a plynárenská společnost, která je sponzorem obou závodníků. V diskuzi si Svitko a Michelisz mohli vyměnit své postřehy z cesty za úspěchem.

„Slovakiaring je pro mě velmi speciálním okruhem. Atmosféra, jakou místní fanoušci vytvářejí, je inspirující. Navíc mi velmi mi vyhovuje profil místní trati s množstvím rychlých zatáček. Povedlo se mi zde zajet mé první pole position a před dvěma lety jsem na této trati vyhrál.

Tentokrát byla konkurence velmi silná, ale věřím, že s podporou mého hlavního sponzora Skupiny MOL, dopadne příští závod lépe,“ řekl jezdec seriálu WTCC Norbert Michelisz, který skončil v druhém nedělním závodu na osmém místě.

Motocyklový závodník Štefan Svitko zdůraznil význam nadšení a vytrvalosti: „Je důležité být sebevědomý a věřit si. Na Dakaru si vždy dám za cíl dojet lépe než v posledním závodě a soustředím se na svůj sen stát jednoho dne na stupních vítězů.“ 

„Toto dvojí zapojení v motorsportu je v souladu se sponzorskou strategií naší společnosti. Skupina MOL se vždy zavazovala k hledání a rozvoji talentů. S radostí podporujeme ty, kteří jsou připraveni postavit se výzvám a stát se nejlepšími ve svém oboru,“ říká Dominic Köfner, viceprezident pro korporátní komunikaci ve Skupině MOL.

„S potěšením zastupujeme Norberta a Štefana jako dva vynikající závodníky z Maďarska a Slovenska, kteří soutěží na mezinárodní úrovni s výbornými výsledky,“ dodal Köfner.
Prohlédněte si video z průjezdu tratí s komentářem Norberta Michelisze:

Úspěchy Norberta Michelisze v seriálu WTCC ,můžete sledovat zde:
Web: http://molgroup.info/en/michelisz
Facebook: https://www.facebook.com/WeFuelYourAmbition
Twitter: https://twitter.com/wefuelambition

O Skupině MOL
Skupina MOL je integrovaná nezávislá mezinárodní ropná a plynárenská společnost se sídlem v maďarské Budapešti. Společnost působí ve více než čtyřiceti zemích světa, zaměstnává téměř 30 000 lidí a má dlouholeté výsledky. Průzkum a těžbu staví na 75 letech zkušeností v oblasti uhlovodíkového průzkumu.

V současnosti provozuje těžbu v osmi zemích a provádí průzkum v dalších třinácti. Společnost provozuje čtyři rafinérie a dva petrochemické závody v Maďarsku, Slovensku a Chorvatsku. Skupina MOL rovněž vlastní síť více než 1 700 čerpacích stanic ve dvanácti zemích střední a jihovýchodní Evropy.

PR

Fotky

Další články