Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Úterý, 8. května 2018 (22:18) Pavel Jelínek

Revival 2018 se pojede po původní dráze, které se říkalo rohlík.

Revival se pojede po původní dráze, které se slangově říkalo rohlík.

Vstup do areálu bude hlavní branou (1) nebo přes pavilon E. Na volné ploše A bude postaveno depo a v pavilonu A proběhne výstava sportovních vozidel. Na start se postaví devět kategorií automobilů a sedm kategorií motocyklů.

Jednodenní vstupné bude 250 Kč. Pro děti od 6 do 15 let 100 Kč.

Pro majitele historických vozidel do roku výroby 1990 bude připraveno parkování na náměstíčku u brány č.1 – vjezd bránou č. 4. Informace zde.

Časový harmonogram jízd
 

Veletrh a setkání klubů
Malých akcí je mnoho. Revival je jen jeden!
Brno Revival • festival rychlosti mezi pavilony je společenský sportovní podnik, který představí ušlechtilou krásu sportovních a závodních vozidel v pohybu. Na trati, na níž se závodilo naposledy před padesáti lety, se představí automobily i motocykly od předválečných až do poloviny osmdesátých let.
Revival je koncipován podobně jako obdobné akce ve světě – krátké jízdy velmi různorodých kategorií vozidel a hlavně divácky přístupné depo plné unikátní techniky. Svátek pro milovníky automobilů a motocyklů. Součástí akce je rovněž výstava současných i dobových vozidel, doplňků a služeb a to v pavilonu A2. Návštěvníci se budou také moci těšit na burzu konanou v pavilonu A1 a přilehlých venkovních plochách či výstavu historických vozidel do roku 1990 na náměstíčku před 1. bránou.

 

V případě zájmu o účast, prosím, odešlete nezávazný poptávkový formulář.
 

FIVA – International Motorcycle Week
Známka pro mimořádnou akci mezinárodního významu

Jednou z mnoha náplní mezinárodního federace pro historická vozidla FIVA je idea zachování technických památek jako jsou i motocykly. Její Motocyklová komise schválila jedinou akci v ČR z celkem desíti oficiálních akcí „mezinárodního týdne“ pod hlavičkou FIVA pořádaných v letošním roce.

V naší republice se bude konat jako součást doprovodného programu při Brno Revival festival rychlosti mezi pavilony na brněnském výstavišti ve dnech 23. a 24. června 2018.

 

 

 

PR

Fotky

Další články

Komentáře