Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Neděle, 16. srpna 2015 (16:39) Pavel Jelínek

Prohlášení k jednání o budoucnosti GP v Brně

Automotodrom Brno, a.s. 
Prohlášení společnosti k jednání s MŠMT a Dorna SPORTS

Vedení společnosti Automotodrom Brno se v neděli 16. srpna účastnilo jednání ministryně školství Kateřiny Valachové a Carmela Ezpelety, výkonného ředitele společnosti Dorna Sports, která je držitelem práv na pořádání závodů Grand Prix silničních motocyklů. Výsledkem jednání je dohoda, že závod Grand Prix České republiky bude na Masarykově okruhu zachován na období 2016 – 2020.

„Automotodrom Brno si této dohody cení. Věříme, že je základem pro zajištění kontinuity závodu Grand Prix České republiky na Masarykově okruhu. Velice si ceníme aktivity paní ministryně, které se podařilo jednání odblokovat a dotáhnout k dnešní dohodě. 

Pro nás je důležité, že všechny strany respektují roli Automotodromu Brno jako provozovatele Masarykova okruhu. Dnešní dohodu považuji za základ pro další jednání. Součástí komplexního řešení budoucnosti Grand Prix bude i diskuze se společností Dorna o vypořádání závazků za letošní závod,“ uvedla výkonná ředitelka Automotodromu Brno Ivana Ulmanová.


PR

Další články