Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Středa, 17. února 2016 (19:31) Pavel Jelínek

Prodej vstupenek na Grand Prix v Brně zatím trošku vázne

Prodej vstupenek letos, jak známo, po známých problémech, převzalo turistické informační centrum města Brna. On-line prodej vstupenek na Grand Prix České republiky 2016 již probíhá  řádově měsíc, ale listků se zatím prodalo o poznání méně, než v letech minulých.

Je to samozřejmě dáno hlavně opožděným spuštěním předprodeje. Vše se ale ještě jistě  dá dohnat a případně i předehnat.... :-))

 

 Základní třídenní vstupenku SILVER, která platí na tribuny B, D, E a G, lze pořídít za 1190 korun. Vstupenka GOLD na všechny přírodní tribuny pak stojí ještě  o něco více a to 1590 korun, nejlevnější vstupenka JUNIOR  pro děti  pak 200 korun.

Za nejnižší možnou cenu v rámci předprodeje, která je stejná jako v loňském roce, si fanoušci motorek mohou koupit vstupenky pouze v 1. vlně předprodeje, konkrétně jen do 6. března 2016.

Rezervační systém TIC Brno  viz ZDE  

Další informace ZDE - www.czechgp.com
 

Pozn. red.: konání GP v Brně je nadále podmíněno zaplacením dluhu kolem 100 miliónů korun, o kterém doposud stále pouze  mluví a mluví a slibuje....... Nebo ze by nam něco uniklo ...?

 

Fotky

Další články

Komentáře