Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Úterý, 13. srpna 2019 (10:16) Pavel Jelínek

Proč pořídit právě automyčku BKF CarWash?

Otevřeli jste před nedávnem nový pneuservis a rádi byste je rozšířili o nové služby? Díky automyčce od BKF CarWash získáte ještě na větší oblíbenosti než doposud.

Proč pořídit právě automyčku BKF CarWash?

Automyčky od společnosti BKF CarWash byly navrženy tak, aby odpovídaly potřebám menších až středně velkých obcí. Automyčky BKF CarWash jsou totiž ideální především pro lokality s nízkou až středně velkou intenzitou mytí. Automyčky BKF CarWash jsou často používány jako doplňkové služby nejen zmíněných pneuservisů, ale také čerpacích stanic, stanic technické kontroly a malých provozoven.

Dnešní uspěchaný člověk je rád, když může na jednom místě vyřídit více záležitostí najednou. Spojit tak poskytované služby ve Vašem pneuservise právě s mytím autem je tedy více než dobrý nápad. Při koupi či pronájmu automyčky získáte plně vybavenou ocelovou konstrukci se střechou dle projektu společnosti BKF CarWash. 

Bezkontaktní automyčka je vybavena pěti základními a jedním bonusovým mycím programem. Všechny se pak postarají o důkladnou očistu karosérie, brzdových čelistí a dalších z venku vidících částí auta. Použito k tomuto čistícímu procesu bude šetrných chemikálií i změkčené vody.

Jaké je ideální místo pro umístění automyčky BKF CarWash?

S pořízením automyček často vyvstává otázka, jaké zvolit ideální místo pro její umístnění. Doporučuje se zvolit místo, které bude splňovat dva parametry a to atraktivitu a dostatečný prostor. Atraktivním místem je myšleno takové místo, které se nachází nedaleko centra měst, sídlišť, křižovatek či kruhových objezdů.

 

Důležité je zajistit snadný přístup i jednoduchý odjezd. Stěžejní je, aby bylo místo dobře viditelné. Informace o potřebné ploše k umístění automyčky se dočte na webových stránkách společnosti BKF CarWash zde www.bkfcarwash.cz. Výhody z používání automyček plynou nejen pro jejich majitele, ale také uživatele.

Pravidelným zákazníkům můžete nabídnout například BKF věrnostní program, který lze snadno a rychle spravovat také prostřednictvím webového prohlížeče. Vyplatí se především majitelům služebních vozidel. Společnost BKF CarWash jde s dobou, a proto se snaží poskytnout možnost bezhotovostní platby za použité služby.

 

 

 

ilustrační foto

 

PR

Další články

Komentáře