Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Čtvrtek, 19. září 2019 (19:09) Pavel Jelínek

Pro letenky s novinkou.

Jedno kliknutí a zákazníci zamíří do světa s letenkami od STUDENT AGENCY, díky spolupráci s Twisto

  • Na portálu společnosti STUDENT AGENCY je nově dostupná inovativní platba Twisto Pay

  • Portál www.studentagency.cz se tímto zařadil jako první letenkový web mezi zhruba 900 e-shopů, ve kterých je dnes možné s Twistem zaplatit

  • Twisto Pay se bude nejvíce hodit těm zákazníkům, kteří chtějí nakupovat letenky v časově omezených akcích, a ocení jej v případech, pokud je za inzerovanou cenu k dispozici pouze pár kusů.

Cena letenek se může měnit nejen každým dnem, ale i hodinou. Koupit si letenky v ten nejvýhodnější moment nikdy nebylo snazší. Integrace Twisto Pay na portálu společnosti STUDENT AGENCY umožní zákazníkům letenky nakoupit kdykoliv, i když na ně nebudou mít v dané chvíli dost peněz. Jednoduše je zaplatí skrze odloženou platbu přes Twisto.

Naši zákazníci jsou u nás na prvním místě a vždy přemýšlíme nad tím, jestli jim naše služby a samotný nákup můžeme ještě nějak zpříjemnit a zjednodušit. Přidání Twista mezi platební metody vnímám jako nespornou konkurenční výhodu a posun vpřed, protože reálně zpřístupní naše letenky větší skupině lidí, kteří si je promeškáním té nejvýhodnější nabídky nemohli v danou chvíli dovolit,“ říká Věra Janičinová, obchodní ředitelka letenek od STUDENT AGENCY.

 

Zákazníci portálu už se nemusí rozhodovat podle toho, jestli je čeká ještě nějaký důležitý výdaj nebo výplata dorazí až za týden. S Twistem si letenky koupí v tu nejlepší chvíli bez jakýchkoliv průtahů a zaplatí až za dva týdny, případně v půlce příštího měsíce, pakliže má zákazník Twisto účet.

 

Platba Twistem je opravu jednoduchá, proto ji vyzkoušelo už více než 600 tisíc Čechů a nabízí   ji přes 900 e-shopů. Jsme rádi, že jsme se zalíbili také STUDENT AGENCY, kde Twisto Pay reálně ušetří peníze velké spoustě zákazníků. V košíku stačí vybrat Twisto a dát pokračovat.

Twisto v tu chvíli zaplatí STUDENT AGENCY a letenky jsou vaše. V době, kdy o ceně letenky rozhoduje každá vteřina rozhoduje o ceně letenky, toto vnímáme jako obří výhodu pro zákazníky,“ vysvětluje mechanismus placení s Twistem Michal Šmída, jeho zakladatel a CEO.

Tento způsob úhrady postavený na principu odložené platby přináší rychlejší a pohodlnější nákup pro zákazníky - nemusí vypisovat čísla z karty do platební brány, případně zadávat bankovní převod, stačí jedno kliknutí. A nákup zaplatí do 14 dní, nebo až 45 v případě registrovaných zákazníků.

 

Protože navázání této spolupráce vnímají obě dvě společnosti jako velký krok, přichystaly si pro své zákazníky také několik doprovodných akcí. Od druhé poloviny září spustí kampaň, kdy lidé, kteří si nově založí účet u Twista, obdrží vouchery na vstup do letištního salonku od partnera společnosti MasterCard. Zkrátka nepřijdou ani stávající zákazníci Twista, pro které je připravena sleva na letenky v hodnotě 200 Kč. 


 

VÍCE O TWISTO

Twisto je platební aplikace spojená s kartou Mastercard, která přináší moderní způsob placení. Díky Twisto účtu mohou uživatelé platit internetové nákupy na jedno kliknutí, složenky a faktury hradit jejich vyfocením v mobilní aplikaci a kdekoli jinde využít k placení Twisto kartu nebo speciální platební náramek.

Navíc s nejvýhodnějším kurzem pro platby v zahraničí. Všechny nákupy Twisto agreguje v přehledné mobilní aplikaci a zákazník je pohodlně uhradí najednou na konci měsíce. Více informací na ​www.twisto.cz​


 

PR

Fotky

Další články

Komentáře