Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Sobota, 8. června 2019 (09:12) Pavel Jelínek

Příběh Portugalské rallye a Fábií R5. Video.

Z továrny rovnou pro zlato. Příběh Portugalské rallye | Video

Nelítostná vedra, oblaka prachu, zničené tratě. Vylepšená ŠKODA FABIA R5 evo hned při prvním startu na mistrovství světa prokázala neobyčejnou odolnost a rychlost. Podívejte se na příběh její první velké cesty – od bran týmu ŠKODA Motorsport v Mladé Boleslavi až na pódium Portugalské rallye na pobřeží Atlantského oceánu.

Sebedůkladnější testování nedokáže odhalit silné a slabé stránky soutěžního auta tak jako skutečná rallye. A ta portugalská nabídla opravdu důkladný zátěžový test. První mezinárodní start modernizované verze rallyového speciálu ŠKODA FABIA R5 evo se ve světě motorsportu stal velkou událostí.

 

Za volant dvou zbrusu nových vozů, které za sebou měly jen krátké jízdy na testovacím polygonu, se posadili loňský mistr světa Jan Kopecký a aktuální lídr kategorie WRC 2 Pro Kalle Rovanperä.

Už Kopeckého vítězství na domácí Rallye Český Krumlov leccos naznačilo o potenciálu vylepšeného vozu. Teprve nádherná, ale drsná Portugalská rallye však jeho kvality ukázala naplno.

Video ZDE.

 

 

PR

Zdroj

Fotky

Další články

Komentáře