Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Pátek, 4. září 2015 (23:41) Pavel Jelínek

Pozor na brněnskou novinku : Otevřený paddock i pit lane !!!

Otevřený paddock i pit lane
Vstupenky na závodní víkend FIA ETCC platí univerzálně. „To znamená, že i se základní vstupenkou mohou diváci do paddocku a dokonce i na sobotní procházku boxovou uličkou, takzvaný Pit Walk,“ vypočítává manažerka závodu Jana Božková. V podobném režimu platí i dvoudenní vstupenka nebo samostatný nedělní vstup. 

Stejně jako u dalších závodů je k dispozici i VIP vstupenka, jejíž držitel má vstup do VIP salonku s celodenním občerstvením, závodní zážitek si pak vylepší návštěvou startovního roštu, kde se projde přímo mezi vozy připravujícími se na start. 


„Počet lidí, kteří žádají VIP servis i za cenu vyššího vstupného, stoupá. Týká se to Grand Prix i menších závodů. Pro tyto hosty je důležitý komfort, ať už z pohledu parkování nebo cateringu, a také nějaký nadstandardní zážitek, setkání s jezdci a podobně. Tomuto trendu se snažíme jít vstříc,“ vysvětluje marketingový ředitel Automotodromu Brno Michal Klouda. 
Víkendová VIP vstupenka na FIA ETCC stojí 2800 korun, běžná víkendová vstupenka přijde na 500 korun. V prodeji jsou i jednodenní vstupenky, jejich cena začíná na 250 korunách.


Parkovné pro všechny návštěvníky je zdarma, bezplatně pak na okruh mohou děti do 14 let a senioři nad 67 let. Na Masarykův okruh bude po oba dny zajíždět mimořádná bezplatná linka 400 z Mendlova náměstí.
Samotná série závodů odstartuje už v sobotu, kdy v prvním závodu budou bojovat jezdci Superkart, v neděli pak čeká návštěvníky pětice závodů. Prvním z nich je už v 10.10 závod BOSS GP, následuje druhý závod Superkart, závody FIA ETCC pak odstartují v 12.00 a v 13.10. Den uzavře druhá jízda formulí BOSS GP, červená světla na semaforu Masarykova okruhu zhasnou v 14.15. 
Závěr programu pak bude patřit exhibiční jízdě klasických závodních vozů Penrite Classic Cup. 


PR

Další články