Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Pátek, 6. prosince 2019 (06:59) Roman Klemm

Pohledná Marisa Ehret má pro své fandy ohromné překvapení!

Představujeme Grid Girls 2019:

Marisa Ehret z Ansbachu má pro své fandy pro únor schované ohromné překvapení

O titulu Lewise Hamiltona ve formuli 1 vlastně nebylo od léta pochyb, Toyota byla mistrem slabě obsazeného světového šampionátu vytrvalosti prakticky již před prvním závodem sezony, ve Formuli 2 bylo o mistrovi rozhodnuto již dlouho před koncem roku a ve formuli 3 ovládla celý ročník trojice týmu Prema.

Ano, mnoho napětí si fanda okruhů ve druhé polovině roku 2019 neužil – pojďme se tedy podívat na z optického hlediska vždy zábavnou stránku našeho sportu. Poté, co jsme si před rokem představili několik českých Grid Girls, pohlédneme tentokrát do sousedního zahraničí.

 

Kolik je Ti let a odkud pocházíš?

Je mi 23 let a pocházím z Ansbachu u Norimberka.

 

Čím se zabýváš, když právě nemodeluješ při závodech?

O víkendech buď pracuji jako modelka, nebo trávím volný čas s kamarádkami. Také se hodně pohybuji v přírodě, protože mám dva psy.

 

Jaký vztah máš k automobilovému sportu?

Ke sportu samotnému pouze v souvislosti s mou prací jako Grid Girl. K autům všeobecně ale mám dosti intenzivní vztah: pracuji jako nákupčí v automobilovém průmyslu, takže mám s automobily denně co dělat.

 

Máš nějakého oblíbného jezdce?

Hmmm… Dobrá otázka… Jezdí tu hodně talentovaných pilotů a vlastně bych něchtěla žádného zvlášť vyzvedávat.

 

A jaké závodní auto se Ti zvláště líbí?

I tady jich mám ráda celou řadu, mými favority ale jsou BMW M6 GT3 a Lamborghini Huracán GT3.

 

A Tvůj vůz snů pro silnici?

Líbí se mi, když ženy mají velká auta – takže Mercedes G-Klasse!

 

Jakým autem právě jezdíš?

Tak to má ke G-Klasse opravdu hodně daleko: aktuálně mám zlaťoučkého Mini Coopera.

 

Jak dlouhu už jsi Grid Girl a jak jsi se k tomu dostala?

2019 byla má první sezona jako Grid Girl. Agentura Public-Meets-People mne kontaktovala přes Instagram a zeptali se mě, zda bych měla zájem. Modelování a hezká auta jsou mými vášněmi, takže jsem si hned řekla, že to je pro mě přesně to pravé.

 

Kolik sportovních podniků jsi navštívila a jaké?

Jako Grid Girl jsem byla hlavně u ADAC GT Masters. Soukromě jsem si ale dala i DTM na Norisringu a závody na Nürburgringu.

 

Máš ze světa závodů nějaký zážitek, na který ráda myslíš?

U závodů jsem zažila hodně legračních ale i napínavých situací. S ostatními Grid Girls je dost legrace. Mým highlightem ovšem bylo, že jsem hned v mém prvním roce směla figurovat u dvou předávání pohárů vítězi.

 

A obráceně něco negativního?

Vlastně nic. Samozřejmě, že často není právě příjemné, stát na gridu za špatného počasí jen v sukýnce a topu. Nebo za letního vedra na rozpálením asfaltu. Všichni se o nás ale velmi srdečně starají, když některá z nás má problém třeba s dehydrací. Proto ani to nevidím negativně.

Co bys z tvého pohledu na průběhu sportovních podniků změnila?

Nic. Myslím, že podniky ADAC jsou velmi profesionelně plánované a provedené.

 

Znáš české trati v Mostě a Brně, nebo slovenský Slovakiaring?

Samozřejmě, že jsem o nich již slyšela, ani na jednom jsem ale ještě nebyla. Člověk ale nikdy neví, co přinese budoucnost. Možná se naskytne příležitost k návštěvě.

 

Modeluješ i mimo sportu?

Ano, dlouho jsem pracovala pro jednu agenturu. V poslední době ale už přijímám jen joby, do kterých se mi opravdu chce. Modelování je pro mne jen hobby a tak to má zůstat.

 

Určitě jsi již uspěla i v soutěžích krásy?

Roku 2018 jsem se dostala do finále souteže Miss Tuning při výstavě Tuningworld na Bodamském jezeře. Chtěla bych ale zvláště upozornit na to, že mám pro své followery pro začátek roku 2020 připravené velké překvapení. Jaké, to si mohou prohlédnout na mé Instagram stránce @marisaastridmirjam (Marisa se objeví na stránkách německého vydání největšího „magazínu pro pány“ na světě. Víc ovšem nesmím prozradit – pozn. autora). Tam se mohou moji fandové dozvědět veškěré aktuality kolem mé osoby.

 

A Tvé plány do budoucna?

V zásadě na tuto otázku vždy odpovídám, že bych se jednoho dne chtěla stát matkou zdravých dětí a ženou v domácnosti. K tomu mi ale aktuálně chybí ten správný partner. Co se modellingu týče, tak prostě vyčkávám, co se udá. Mám ale již několik moc pěkných konkrétních projektů. Jestli budu i roku 2020 pracovat jako Grid Girl, to rozhodnu později a spontánně.

 

 

Grid Girls 2019

Marisa Ehret aus Ansbach hat für ihre Fans eine Mega-Überraschung

 

Wie alt bist Du und woher kommst Du?
Ich bin 23 Jahre jung und komme aus Ansbach (das liegt in der Nähe von Nürnberg).

Womit beschäftigst Du Dich, wenn Du nicht bei den Rennen modelst?
Ich arbeite an meinen Wochenenden als Model  oder verbringe meine Freizeit gerne mit meinen Freundinnen. Da ich zwei Hunde habe bin ich auf oft in der Natur unterwegs.

 

Welchen Bezug hast Du zum Motorsport?
Direkt zum Motorsport hatte ich bisher nur als Grid Girl Bezug. Jedoch bin ich Automobilkauffrau und habe im Autohaus alltäglich Kontakt mit Autos.

 

Hast Du einen Lieblingsfahrer?
Puh.. gute Frage! Ich finde es gibt so viele talentierte Fahrer im Motorsport. Da kann und möchte ich mich nicht festlegen.

 

Welcher der Rennwagen gefällt Dir am meisten?
Auch da gibt es viele Lieblinge aber der BMW M6 GT3 und Lamborghini Huracán GT3 zählen zu meinen großen Favoriten.

 

Hast Du ein Traumwagen für die Strasse?
Ich finde es toll wenn Frauen große Autos fahren. Deswegen die G-Klasse von Mercedes.

 

Welches Auto fährst Du aktuell?
Alles andere als eine G-Klasse. Ich fahre aktuell einen süßen Mini Cooper.

 

Wie lange bist Du schon als Grid Girl tätig und wie bist Du dazu gekommen?
2019 war meine erste Saison als Grid Girl. Ich wurde von meiner Agentur Public-Meets-People auf Instagram angeschrieben und gefragt ob ich gerne als Grid Girl arbeiten möchte. Da Modeln und schöne Autos meine Leidenschaft sind, dachte ich mir, das ist genau das richtige für mich.

 

Wie viele Motorsport-Events hast Du jährlich besucht und welche?
Ich war hauptsächlich beim ADAC GT Masters dabei. Natürlich habe ich auch privat den Norisring in Nürnberg oder den Nürburgring das ein oder andere Mal besucht.

 

Hast Du aus der Motorsport-Welt irgendein besonders interessantes Erlebnis an das Du gerne denkst?
Ich habe sehr viele lustige und spannende Erinnerungen und mit meinen lieben Kolleginnen super viel Spaß gehabt. Mein persönliches Highlight war, dass ich gleich in meinem ersten Jahr, die Pokalübergabe bei zwei  Siegerehrungen machen durfte.

 

...und umgekehrt etwas Negatives?
eigentlich kaum. Natürlich ist es bei schlechtem Wetter etwas unangenehm nur in Rock und Top arbeiten zu müssen oder bei warmen Temperaturen gefährlich, dass der Kreislauf nicht mitspielt aber es wurde sich immer so herzlich um uns gekümmert, dass ich das nicht als negativ sehen würde.

 

Was würdest Du aus dem Blickwinkel eines Grid Girl an den Abläufen der Events verbessern?
Nichts. Ich finde die Events sind alle sehr professionell geplant und durchgeführt.

 

Kennst Du die tschechischen Strecken Most, Brünn und Slovakiaring? Warst Du schon dort und was waren Deine Eindrücke?
Ich habe natürlich schon einmal von Ihnen gehört, war aber selbst leider noch nie dort. Man weiß allerdings nie was die Zukunft noch so bringt, und vielleicht ergibt es sich ja einmal dort hinzukommen.

Modelst Du auch außerhalb des Motorsports?
Ich war lange Zeit in einer Modelagentur vertreten. Derzeit nehme ich nur noch ausgewählte Jobs an auf die ich wirklich richtig Lust habe. Modeln ist für mich nur ein Hobby und so soll es auch bleiben.

 

Wenn ja, welche Titel hast Du schon gewonnen?
2018 war ich Finalistin bei der Wahl zur Miss Tuning der Tuningworld am Bodensee und Anfang 2020 wird es eine Mega-Überraschung für meine Follower geben. Welche das ist bekommt man auf meiner Instagramseite @marisaastridmirjam mit.

 

...und Deine Zukunftspläne?
Grundsätzlich sage ich immer ich möchte irgendwann Hausfrau und Mutter werden.. dazu fehlt mir aber aktuell noch der richtige Partner. Was das Modeln betrifft lasse ich es einfach auf mich zukommen aber es sind tolle Projekte geplant. Ob ich 2020 wieder als GridGirl dabei sein werde, wird sich allerdings spontan entscheiden.

 

Wo kann man aktuelles über dich mitbekommen?
Man kann aktuelles über mich auf meiner Instagramseite finden. Dort heiße ich @marisaastridmirjam.  

 

 

 

Text a foto: Roman Klemm a archiv

Fotky

Další články

Komentáře