Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Středa, 16. září 2015 (14:36) Pavel Jelínek

Petr Fulín vyráží do Belgie pořádně zabojovat !!

Petr Fulín vyráží do Belgie s odhodláním zabojovat o dobrý výsledek

Předposlední zastávkou letošního ročníku Evropského poháru cestovních vozů je belgický okruh Zolder. Petr Fulín přijíždí na technickou trať coby třetí muž průběžného pořadí tabulky, před závěrečným podnikem v Perguse se pokusí vybojovat dobrou výchozí pozici pro finále.

"Na Belgii mám zvláštní motivaci," říká před startem víkendu Petr Fulín. Spolu s týmem navzdory bodovému hendikepu v tabulce nehodlá nic vypustit a bude bojovat stejně jako jindy: "Říkám si, že ta smůla, která nás potkala v Brně a částečně ve Francii, se musí zlomit. Chceme bojovat s maximálním nasazením a věřím, že se nám podaří odčinit naše brněnské vyloučení!"

Na úzké trati na severu Belgie je minimum míst k předjíždění, a tak se dá očekávat, že klíčem k úspěchu znovu bude hledání nastavení na neznámé trati a jedno dobré kvalifikační kolo. "Doufám, že se nebude opakovat scénář z Brna, kdy jsme drželi solidní časy na limitu našeho nastavení už od začátku soboty a zbytek pole se postupně rozjížděl. Tentokrát je motivace smazat ty přebývající setiny sekundy v každé zatáčce ještě větší," plánuje páteční a sobotní program Fulda.

Jeho výkony sledujte prostřednictvím časomíry na stránce wtcc.motorstools.com, dojmy po jízdách budou k dispozici na facebookových stránkách VEKRA Racing Team či Petr Fulín. Záznam obou závodů odvysílá stanice Eurosport, a to 30. září od 08.30 na kanálu Eurosport 2.


Harmonogram závodního víkendu v Zolderu:

pátek 18. září
14.35    test #1
16.30    test #2

sobota 19. září
10.00    trénink
15.00    kvalifikace

neděle 20. září
10.30    warmup
12.50    závod #1
15.05    závod #2


Pořadí šampionátu (Single Make Trophy):

1. Dušan Borković (SRB)        76 bodů
2. Maťo Homola (SVK)        54
3. PETR FULÍN (CZE)        51
4. Andreas Pfister (GER)        46
5. Ronny Jost (SUI)            34
6. Dejan Bulatović (MNE)        20
7. Ferenc Ficza (HUN)        18
8. Mladen Lalušić (SRB)        15
9. Alexandr Artemyev (KAZ)    6
10. Norbert Tóth (HUN)        5


Web: www.the22fulda.com |
PR

Fotky

Další články