Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Úterý, 7. ledna 2020 (21:33) Karel Lacina

Penske Racing udělal změny ve svém týmu NASCAR.

Zatímco o víkendu měli v týmu Penske plné hlavy starostí se svými protoypy Acura v Daytoně, v jejich odnoži , zaměřující se na šampionát NASCAR , proběhlo menší zemětřesení a skoro nezůstal kámen na kameni, co se týče složení týmových jezdců a šéfů jejich vozů.


Sestava pro letošní sezonu vypadá následovně, nejstarší z pilotů Brad Keselowski pojede s číslem 2 a bude spolupracovat s Jeremym Bullinsem, Ford s číslem 12 vodící Ryan Blaney k sobě dostal Todda Gordona a konečně Joey Logano s 22 bude poslouchat rady Paula Wolfeho.

Všichni tři jezdci si v lonské sezoně připsali na svá konta nějaké vítězství a skončili v top ten celkového pořadí, ale žádný z nich nepostoupil do posledních fází play off a majitel týmu Roger Penske tak usoudil, že načasování k rozbití dlouhodobých vazeb je nasnadě.

 


" Stejně jako po skončení každé sezony, jsme i tentokrát vyhodnotili , co můžeme udělat lépe k dosažení našich cílů. Cítil jsem, že je čas udělat změny, aby jsme plně využili náš potenciál. Máme štěstí, že máme tři velice zkušené šéfy, kteří pracují s velice talentovanými jezdci. Nové spárování by mělo poskytnout novou energii a nový přístup k sezoně 2020" - řekl Penske.


Keselowski spolupracoval dosud s Wolfem a jejich partnerství trvalo již od roku 2010 a dosáhli společně na 29 vítězství a titul v roce 2012. Logano jezdil s Gordonem a to od roku 2013, kdy Logano přestoupil do týmu Penske. Mají na kontě 21 triumfů a titul 2018. Nejméně úspěchů zatím získal Blaney společně s Bullinsem, když dokázal zvítězit pouze třikrát.

 

 

Zdroj: Faceb
 

Další články

Komentáře