Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Pátek, 24. ledna 2020 (00:01) Pavel Jelínek

Ott Tanak před startem sezóny 2020.

Ani Estonec Ott Tanak , úřadující mistr světa, samozřejmě nechybí ve startovní listině nadcházející Rallye Monte Carlo 2020, které bude patřit nadcházející víkend. Estonec opustil Toyotu a zamířil  do vozu  značky Hyundai, jak známo. Jak jim to ale společně půjde, to se  teprve  ukáže......

 

Připraveni jsou samozřejmě i Ogier, Neuvile a také třeba  Rovenpera, který zamířil  z továrního týmu Škoda mezi velké  kluky  do speciálu WRC. No a zapomenout nelze ani na Loeba:-))

Český tovární tým pak letos MS  vůbec nepojede. K vidění zde budou  jen jeho zákazníci a zákaznické týmy.

 

 

Viz více o přípravách zde:

Estonian admits he has no idea what to expect when the season gets under way.

Ott Tänak admits he has no idea what to expect as he begins his FIA World Rally Championship title defence at Rallye Monte-Carlo (23 - 26 January) after a winter transfer flurry sparked by his own shock move.

The Estonian’s switch from Toyota Gazoo Racing to Hyundai Motorsport initiated the WRC’s own game of musical chairs, ending with five frontline drivers preparing for the prestigious season-opener at new teams.

All eyes are on Tänak to see how quickly he adapts to the Korean manufacturer’s i20 World Rally Car on the barren asphalt mountain roads of the French Alps.

 

 

zdroj a foto  : RB

Fotky

Další články

Komentáře