Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Pondělí, 9. října 2017 (13:22) Pavel Jelínek

Ostře nabitá startovka na 15.RALLYLEGEND 2017 !

Ostře nabitá startovka na 15.RALLYLEGEND 2017

Rallylegend 2017,atraktivní podnik na Apeninském poloostrově vydal předběžný seznam přihlášených.O skvělém složení startovního pole napovídají jména jako Alister McRae, Campedelli, Errani, Biasion, Blonqvist, Klausner, Rockingham, Lucky, Calzolari, Nerobutto, Rosati, Kelly, Pommer, Colombini, Noberasco, Riolo,Poulsen,Noberasco, Trelles, Diana,Louisa Aitken Walker, Longhi, Meeke, Prokop, Vojtěch...

Viz startovka ZDE.

 


Co je potěšitelné pro českého fanouška je to,že se z naší země zůčastní šest posádek,jmenovitě Štěpán Vojtěch s Michalem Etrnstem na Peugeotě 206 WRC,Martin Prokop s Jendou Tománkem s Citroénem C2 S1600,s Octávií WRC se představí Mirek Plíhal s Jirkou Strossem,Marcel Tuček a Karel Mach vyjedou na legendární Škodě 130RS,Toyotu Corollu WRC vyveze Jiří Jírovec s Kateřinou Janovskou a poslední českou posádkou je Milan Troška s Michalem Mikuškou a jejich bájná Audi sport Quattro S1.

Během čtyřdenního maratonu v San Marínu,pátým nejmenším státem na světě o rozloze 61 km čtverečních, a kde žije přibližně 32 tisíc obyvatel se rozvoní vysokooktanový benzín se správnou rallyovou kulisou.Rychlostní vložky s názvy jako I LAGHI,SAN MARINO,LA CASA,LE TANE a THE LEGEND jsou jistě zárukou parádní podívané.
Jako zlatou tečku za patnáctým ročníkem Rallylegend připravili pořadatelé na neděli setkání mistrů světa.Ti se utkají na vložce The Legend která se jede v průmyslové areálu nad Serravalle,a to hned dvakrát.

Program celé akce najdete ZDE
Časový harmonogram  ZDE
Podrobné mapy  ZDE
mapy Google zde

 

Připravil : Pavel Pustějovský

oficiální stránky akce: http://www.rallylegend.com

Fotky

Další články

Komentáře