Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Středa, 25. září 2019 (13:52) Pavel Jelínek

Nový multiznačkový elektronický katalog náhradních dílů.

Service Box Multi-brand: nový multiznačkový elektronický katalog náhradních dílů

Nový nástroj usnadňující servisům práci

Přesné technické údaje pro správnou a rychlou opravu vozu

Efektivní a komplexní služba zajišťující servisům lepší produktivitu

Stránky jsou k dispozici ve 22 jazycích v 86 zemích. Mobilní verze a další funkce budou k dispozici začátkem roku 2020


 

Nový Service Box Multi-brand, jehož účelem je usnadnit život provozovatelům autoservisů, se používá stejně snadno jako web určený pro širokou veřejnost a současně nabízí přesnost profesionálního nástroje.

Jeho optimalizovaný uživatelský komfort šetří pracovníkům servisů čas a zvyšuje jejich produktivitu.

snadné a rychlé použití;

menší počet kliknutí a snadná orientace;

zobrazení doporučených cen pro veřejnost a nákupní podmínky na míru danému servisu v rámci účtu u firmy Distrigo;

zobrazení dostupnosti dílů pro jednotlivé úrovně dodavatelského řetězce (včetně alternativních zdrojů případné opravy).

Tento katalog je součástí portálu Service Box, který umožňuje seskupit produkty z celé nabídky „One Stop Shop“ od značky Distrigo do jedné objednávky: originální díly, díly Eurorepar, díly výrobců příslušenství, pneumatiky, výrobky pro profesionály, díly z cirkulární ekonomiky.

Service Box Multi-brand navíc poskytuje jasné podrobné technické údaje, takže si mechanici mohou pro každou opravu vybrat nejvhodnější díly.

výběr správného dílu je usnadněn uvedením technických kritérií odpovídajících každé skupině dílů;

výběr dílů prostřednictvím referenčních údajů výrobce vozu nebo dodavatele příslušenství;

systematické zobrazení referenčních údajů původních dílů nebo dílů dodavatele příslušenství;

nová funkce „Car Selector“ pro lepší identifikaci vozidel na základě registračních údajů nebo čísla podvozku (v zemích, kde jsou tyto údaje veřejné a dostupné).

Efektivní a komplexní katalog Service Box Multi-brand poskytuje mechanikovi v závislosti na jeho smlouvě přístup k veškeré technické dokumentaci, aby opravy probíhaly dle norem:

vyhledání plánů údržby jednotlivých výrobců;

zobrazení doporučené doby na opravu;

okamžitý výpočet ceny;

snadný přístup k postupům oprav, prezentovaným jasným popisným způsobem včetně obrázků.

Začátkem roku 2020 se Service Box Multi-brand doplní o dvě nové funkce:

mobilní verze umožní mechanikovi objednat díly a konzultovat technické postupy, aniž by musel opustit dílnu, přímo při zásahu na vozidle;

přímý přístup ze systému DMS, aby nezávislé servisy nezadávaly objednávky dvakrát, a přímý přístup prostřednictvím diagnostického nástroje.

Katalog Service Box Multi-brand, jehož vývoj zabral necelých 18 měsíců, je dostupný v  86 zemích a ve 22 jazycích.


 

S katalogem Service Box Multi-brand a aktivitami PSA Aftermarket se lze seznámit na pařížském Mezinárodním veletrhu pro náhradní díly, servis a prodej automobilů Equip'Auto, stánek 3 D 118, Hala 3, 15.–19. října 2019.

 

Skupina PSA

Skupina PSA má jedinečné zkušenosti v oblasti automobilového průmyslu a poskytuje inovativní mobilní řešení, která dokážou splnit očekávání všech zákazníků.

Skupina PSA zahrnuje pět automobilových značek – Peugeot, Citroën, DS, Opel a Vauxhall – a prostřednictvím značky Free2Move poskytuje různorodou nabídku služeb konektivity a mobility. Její strategický plán „Push to Pass“ představuje první etapu naplnění vize „Být špičkovým výrobcem automobilů a preferovaným celoživotním poskytovatelem služeb mobility zákazníkům“. Je jedním z průkopníků poskytování vozů se samočinným řízením a vysokou úrovní konektivity. Její aktivity zahrnují i financování (Banque PSA Finance) a výrobu automobilového příslušenství (Faurecia).

 


 

 

Distrigo

Distrigo je firma zajišťující distribuci náhradních dílů, které používají značky skupiny PSA. Díky své obchodní a logistické strategii je „jednotným kontaktním místem“ (one-stop-shop) pro distribuci náhradních dílů nezávislým autorizovaným servisům.

PR

Další články

Komentáře