Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Čtvrtek, 5. září 2019 (16:39) Pavel Jelínek

Nové české mýto pro vozidla nad 3,5 tuny již od 1. prosince.

DKV jako první spouští plnohodnotnou registraci k českému mýtu

Nové české mýto pro vozidla nad 3,5 tuny již od 1. prosince 2019

DKV umožňuje registraci přes vlastní registrační portál

Společnost DKV Euro Service, přední poskytovatel služeb pro dopravce, spouští jako první plnohodnotný registrační portál do nového českého mýta. Zároveň připomíná, že by dopravci a majitelé vozidel nad 3,5 tuny, jichž se tato povinnost týká, rozhodně neměli s registrací a objednávkou palubních jednotek otálet.

 

„Máme zkušenosti se spouštěním řady mýtných systémů v Evropě a obyčejně všichni nechávají administrativní úkony na poslední chvíli. Riskují tak, že budou muset absolvovat dlouhé fronty na obchodních místech nebo jim nebudou palubní jednotky doručeny včas,“ říká Lukáš Ondráček, ředitel české a slovenské pobočky DKV Euro Service.

 

Registrační portál DKV na www.toll-cz.dkv-euroservice.com umožní všem zájemcům rychlou a snadnou online registraci. „Jsem rád, že můžeme nabídnout dopravcům efektivní způsob, jak zvládnout tento administrativně a časově náročný proces. Pomůžeme jim ušetřit mnoho hodin práce v pracovně nejnáročnější části roku,“ říká L. Ondráček. Další informace naleznou zájemci také na speciální stránce www.czmyto.cz .

 

DKV poskytuje dopravcům komplexní řešení ve správě mýta již řadu let. „Našim zákazníkům nabízíme vše – od snadné registrace flotily vozidel přes efektivní plánování tras s ohledem na výdaje za pohonné hmoty a mýtné poplatky až po účetně přehledné a ekonomicky výhodné vyúčtování z téměř 30 zemí,“ doplňuje L. Ondráček.

 

 

 

 

DKV Euro Service

DKV Euro Service je jednou z vedoucích servisních společností v oblastech logistiky a silniční přepravy, která již od roku 1934 nabízí profesionálům v dopravě bezpočet služeb zaměřených na optimalizaci nákladů a efektivní řízení vozových parků na evropských silnicích. Mezi ně patří například bezhotovostní platby za produkty a služby u více než 100 000 obchodníků se širokým portfoliem nabízených značek a také služby jednotné úhrady mýtného nebo vratek daně z přidané hodnoty či spotřební daně.

DKV Euro Service je součástí DKV MOBILITY SERVICES Group. Skupina je zastoupena ve 42 zemích, zaměstnává zhruba 1 000 pracovníků po celé Evropě a v roce 2018 dosáhla obratu 8,6 miliardy eur. Aktuálně je v oběhu více než 3,7 milionu servisních karet DKV a palubních jednotek u přibližně 200 000 zákazníků. Ve stejném roce byla karta DKV vyhlášena počtrnácté za sebou „Nejlepší značkou“ v kategorii palivových a servisních karet.

 

 

PR

 

Další články

Komentáře