Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Úterý, 13. června 2017 (14:02) Pavel Jelínek

Nová exkluzivní smlouva s evropským seriálem závodů NASCAR®.

MOOG® oznamuje, že uzavřel novou exkluzivní smlouvu s evropským seriálem závodů NASCAR®

V Americe trvá partnerství mezi značkami MOOG and NASCAR již 51 let, nyní se rozšiřuje i na evropské závody NASCAR Whelen Euro Series

Praha, 13. června 2017 … Společnost Federal-Mogul Motorparts, divize Federal-Mogul LLC, oznámila, že její značka MOOG® a závody NASCAR® Whelen Euro Series uzavřely smlouvu, na jejímž základě bude MOOG všem závodním vozům dodávat díly řízení a zavěšení kol. Nová dohoda doplňuje dlouholeté partnerství, v jehož rámci MOOG již od roku 1966 přivedl na stupně vítězů všechny šampióny závodů Monster Energy NASCAR Cup Series.

 

„Díly značky MOOG jsou výsledkem rozsáhlých výzkumných a vývojových prací a nejnovějšího stavu technologického rozvoje. Přísné závodní požadavky společnosti NASCAR mají neocenitelný přínos pro vývoj našich výrobků a jako test jejich výkonnosti, z níž pak mohou těžit zákazníci MOOG na celém světě,” řekl Tim Nelson, ředitel divize NASCAR Motorsports společnosti Federal-Mogul Motorparts. „Těší nás, že můžeme naše stávající angažmá v oblasti motoristického sportu dále rozšířit a že z odborné kompetence značky MOOG budou nyní moci těžit i nové, napínavé závody evropského seriálu NASCAR Whelen Euro.”

Seriál NASCAR Whelen Euro běží od roku 2012 a přitáhl k závodům NASCAR další velké obecenstvo. V roce 2017 jej bude hostit šest různých míst; vrcholem ročníku budou říjnové závody v belgickém Zolderu, Poslední dvě kola se jela v Brands Hatch v anglickém Kentu minulý víkend.

„Značka MOOG zaznamenala během pěti dekád svého spojení s NASCAR bezprecedentní úspěchy, proto se těšíme na podobně dlouhotrvající partnerství v Evropě,” řekl Jérôme Galpin, CEO, NASCAR Whelen Euro Series. „Závodní podmínky NASCAR jsou notoricky velice náročné, takže výdrž a výkonnost značky MOOG budou v depech NASCAR Whelen Euro Series vítaným příspěvkem.”

Další informace o partnerství MOOG a NASCAR Whelen Euro Series, celém mistrovství a řadách dílů značky MOOG pro řízení a odpružení najdete na www.moogparts.eu.

 

O společnosti Federal-Mogul

Federal-Mogul LLC je přední světový dodavatel produktů a služeb světovým výrobcům a servisním centrům osobních, užitkových a lehkých i těžkých nákladních vozidel, v námořní, železniční, letecké dopravě a také pro výrobce elektrické energie a další průmyslová odvětví. Produkty a služby společnosti umožňují snižovat spotřebu paliva a objem emisí a zvyšovat úroveň bezpečnosti vozidel.

Federal-Mogul má dvě nezávislé obchodní divize. Výkonní ředitelé obou divizí podléhají přímo Radě ředitelů Federal-Mogulu.

Federal-Mogul Motorparts prodává a distribuuje široké portfolio produktů více než
20 nejuznávanějších značek na globálním trhu s náhradními díly pro motorová vozidla. Zároveň se výrobky Federal-Mogul dodávají jako originální vybavení pro nová vozidla. Mezi značky Federal-Mogul Motorparts na trhu s náhradními díly patří ANCO® stěrače, Beck/Arnley® díly a kapaliny v kvalitě originální výbavy, BERU®* zapalovací a žhavící systémy; Champion® zapalovací svíčky, stěrače a filtry; filtry Interfil®; motorové díly AE®, Fel-Pro®, FP Diesel®, Goetze®, Glyco®, Nüral® a Payen® a Sealed Power®; MOOG® řízení a díly podvozku; a Ferodo®, Jurid® a Wagner® brzdové komponenty a součástky pro osvětlovací systémy.

Federal-Mogul Powertrain navrhuje a vyrábí originální díly hnacího ústrojí a dále produkty systémové ochrany pro automobilový a těžký průmysl a průmyslové a dopravní aplikace.

Federal-Mogul byl založen v Detroitu v roce 1899. Jeho celosvětová centrála je v Southfieldu ve státě Michigan v USA. Společnost zaměstnává na celém světě více než 53 tisíc pracovníků ve 24 zemích. Pro podrobnější informace navštivte www.FMMotorparts.com.

*BERU je registrovaná ochranná známka společnosti BorgWarner Ludwigsburg GmbH

 

 

NASCAR® Whelen Euro Series je jedno z nejrychleji rostoucích mistrovství v Evropě

MOOG® dodává všem závodním vozům díly řízení a zavěšení kol

Všech 28 vozů v seznamu účastníků celé sezóny NASCAR® Whelen Euro Series je vybaveno díly řízení a zavěšení kol značky MOOG®

PR

Fotky

Další články

Komentáře