Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Pátek, 30. března 2018 (23:01) Pavel Jelínek

Největší výrobce přívěsů se představí na veletrhu.

Největší výrobce přívěsů Agados se představí na veletrhu TechAgro

Praha, 28. března – Největší český výrobce přívěsů, společnost Agados, se představí na veletrhu TechAgro v Brně. Jeden z největších veletrhů zemědělské techniky v Evropě proběhne od 8. do 12. dubna na brněnském výstavišti. Agados na veletrhu představí nejenom sériové přívěsy s univerzálním využitím, ale i vývoj a výrobu speciálních přívěsů a přepravníků na míru.

 

Expozice Agados bude umístěna v pavilonu E u stánku č. 28. „Hlavním lákadlem našeho stánku bude přívěs ADAM určený pro převoz vozidel. Přímo na veletrhu bude k vidění verze s délkou 4,5 metru. Jeho užitečnost potvrdí každý, kdo převáží nějaký stroj nebo vozidlo,“ uvádí jednatel společnosti Agados Petr Ostrý. K vidění bude i jednostranný sklápěč DELTA, skříňový přívěs pro přepravu zvířat nebo sklopný hobby přívěs na převoz např. sekačky.

Společnost Agados je významným dodavatelem přívěsů nejen v České republice, ale i v zahraničí, kam míří polovina produkce. Za rok 2017 prodala zhruba 30 tisíc přívěsů. Kromě přívěsů určených pro civilní přepravu, se Agados specializuje i na produkty pro armádu a integrovaný záchranný systém. Vloni přišla s novinkou – mobilní polní kuchyní PK4 pro armádu, za kterou získala ocenění Zlatý IDET. Mezi letošními novinkami se objeví mobilní osvětlovací věž nebo mrazicí box.


 

Agados působí na trhu od roku 1992. Společnost se dlouhodobě vypracovala na pozici největšího českého výrobce přívěsných vozíků v České republice a je současně jedním z největších evropských výrobců přívěsů do 750 kg a do 3500 kg. Agados je jedničkou na trhu jak v oblasti profesionálních universálních přívěsů, tak i přívěsů vyráběných zákazníkům „na míru“. V nabídce má Agados širokou škálu brzděných i nebrzděných přívěsů,  různých rozměrů, které se mohou lišit nejenom použitými materiály, ale i možnostmi využití. Agados automaticky zajišťuje i kompletní servis svých výrobků a prodej autorizovaných náhradních dílů. Firma sídlí ve Velkém Meziříčí a prostřednictvím svých poboček a prodejců je zastoupena po celé ČR i ve většině evropských zemí. Jednatelem Agados je Petr Ostrý, člen představenstva Sdružení automobilového průmyslu.

 


PR

Další články

Komentáře