Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Pátek, 26. července 2019 (12:15) Pavel Jelínek

Největší světový výrobce pneumatik v očekávání OH v Tokiu.

Bridgestone je připraven přivítat svět na Letních olympijských a paralympijských hrách 2020 v Tokiu

Společnost Bridgestone Corporation (Bridgestone), největší světový výrobce pneumatik a gumárenských produktů a jediný globální partner olympijských a paralympijských her se sídlem v Tokiu, oslavuje skutečnost, že do zahájení Letních olympijských her 2020 v Tokiu zbývá už jen rok. Bridgestone současně zve celý svět ke sledování příštích olympijských her, během nichž mohou diváci prožívat, co to znamená pomáhat lidem realizovat své sny.

Nadcházející Letní olympijské hry 2020 v Tokiu jsou pro společnost s téměř 90letou historií a více než 28 000 zaměstnanci v Japonsku mimořádně významné. Bridgestone na celém světě usiluje o zlepšování způsobu, jímž se lidé přepravují, žijí, pracují a tráví volný čas. V rámci těchto aktivit se zaměřuje na podporu všech sportovců, organizátorů, fanoušků a návštěvníků Japonska během trvání olympijských her. Společnost navíc pracuje na tom, aby její podpora olympijských her poskytla Tokiu a jeho obyvatelům pozitivní přínosy, které potrvají i po ukončení olympijských a paralympijských her.

„Jako jediný globální olympijský a paralympijský partner s celosvětovým sídlem v Tokiu, cítíme hrdost, že můžeme podporovat tyto hry a přivítat svět v našem sídelním městě,“ řekl Masaaki Tsuya, předseda představenstva, generální ředitel a jednatel společnosti Bridgestone Corporation. „Již při založení společnosti Bridgestone v roce 1931 byl hluboký zájem našeho zakladatele o ‚blaho a spokojenost všech lidí‘ pevně zakotven v její podnikové kultuře, a to platí až do dnešní doby, což potvrzuje mise naší společnosti ‚Sloužit společnosti nejvyšší kvalitou‘.

V rámci naší podpory Letních olympijských a paralympijských her 2020 v Tokiu chceme prezentovat tyto dlouhodobě vyznávané hodnoty společně s naší vizí revolučních budoucích inovací.“

 

Prostřednictvím svého rozmanitého portfolia produktů, služeb a řešení usnadňuje Bridgestone činnost Mezinárodnímu olympijskému výboru, Mezinárodnímu paralympijskému výboru a Organizačnímu výboru olympijských a paralympijských her v Tokiu. Jejich cílem je připravit pro sportovce, fanoušky a i hostující město olympijské a paralympijské hry, které se svou efektivitou a ochranou životního prostředí zařadí mezi nejlepší sportovní akce v historii. Podpora společnosti Bridgestone zahrnuje:

Plány maximálně využít postavení oficiální pneumatiky olympijských a paralympijských her poskytnutím produktů pro vozidla oficiálního vozového parku tokijských olympijských her v roce 2020.

Nedávno oznámenou montáž ložisek seismické izolace Bridgestone v tokijském centru vodních sportů (Tokyo Aquatics Centre) a Aréně Ariake, která snižují riziko poškození v případě zemětřesení.

Podporu iniciativy tokijského magistrátu na řízení poptávky po dopravě, jejímž cílem je ulehčit dopravě a zmírnit rozsah dopravních zácp v hostujícím městě během příštího léta.

Další rozmanité produkty a řešení, patřící mezi nejlepší ve svých segmentech a podporující efektivní a trvale udržitelnou mobilitu, hospodárnost budov, atd.

Dobrovolnický program, který umožní stovkám zaměstnanců spolupracovat s organizátory na plynulém a efektivním průběhu celých her pro fanoušky i sportovce.

Veškeré aktivity společnosti Bridgestone, související s jejími globálními partnerstvími s olympijskými a paralympijskými hrami, motivují všechny lidi, aby i za nepříznivých podmínek vytrvali a „šli za svými sny“. Společnost navázala na podporu těchto snah partnerství s více než 50 inspirujícími olympioniky, paralympioniky a nadějnými sportovci z více než 15 zemí, kteří se ujali role ambasadorů značky na cestě do Tokia 2020. Uvedená partnerství rozšiřují podporu, kterou Bridgestone poskytuje více než 200 národním olympijským výborům – i to je doklad víry této společnosti ve schopnost sportu nadchnout, sjednotit a inspirovat lidi napříč všemi hranicemi.

 

Nadcházející letní olympijské hry jsou jednou z několika klíčových událostí, na nichž Bridgestone představí své nové technické koncepty a svou transformaci v ještě inovativnější a opravdu globální společnost v roce 2020. Společnost bude v příštích měsících postupně informovat o řadě dalších způsobů podpory olympijských her v Tokiu a dalších sportovních akcí.

Více informací naleznete na https://www.bridgestone.com/olympics/.

 

Společnost Bridgestone v Evropě, na Středním východě a v Africe

Jsme zastoupením největší společnosti na světě pro výrobu pneumatik a gumárenských produktů v regionu EMEA. Již téměř 90 let poskytujeme jistotu, že se lidé i zboží dostanou na místo určení s nejvyšší mírou komfortu a bez zdržení. Dnes to platí v ještě větší míře než dříve, a proto nám zákazníci svěřují nejvýznamnější úkol: zajistit spojení vozidla s vozovkou. Jsme vynikající chemici, inženýři a datoví analytici a provozujeme jedny z nejvyspělejších výrobních závodů v Evropě, disponujeme nejlepšími technologiemi na světě a vynakládáme značné investice do výzkumu a vývoje. Nekompromisně se zaměřujeme na poskytování skutečných řešení skutečných problémů, jimž řidiči čelí na silnicích každý den. Umožňujeme jim spolehlivou a bezpečnou jízdu za všech podmínek.

Působíme v 38 zemích EMEA a zaměstnáváme více než 18 300 pracovníků. V tomto regionu máme 15 závodů na výrobu pneumatik, významné výzkumné a vývojové centrum a zkušební polygon. Jsme hrdí, že vydáváme nejvíce prostředků na výzkum a vývoj v našem odvětví. Jen v roce 2018 jsme do této oblasti investovali 800 milionů eur.

 

 

Více informací o společnosti Bridgestone v regionu EMEA naleznete na webových stránkách www.bridgestone.eu a www.bridgestonenewsroom.eu. Sledujte nás na portálech Facebook, Instagram, YouTube, Twitter a LinkedIn.

 

 

Globální olympijská a paralympijská partnerství společnosti Bridgestone Corporation:

Společnost Bridgestone Corporation se sídlem v Tokiu je největší společností na světě pro výrobu pneumatik a gumárenských produktů a ve svém podnikání realizuje misi „Sloužit společnosti nejvyšší kvalitou“. Bridgestone se stal hrdým globálním olympijským partnerem v roce 2014 a globálním paralympijským partnerem v roce 2018. Společnost má globální práva k olympijskému a paralympijskému hnutí až do roku 2024. Toto období zahrnuje olympijské a paralympijské hry v Tokiu v roce 2020, v Pekingu v roce 2022 a v Paříži v roce 2024. Bridgestone nabízí produkty, služby a řešení, které zlepšují lidem mobilitu, život, práci i trávení volného času. Jeho podpora olympijských a paralympijských hnutí navazuje na bohatou, více než 100letou historii společnosti Bridgestone v oblastech sportu a inovací. Olympijské a paralympijské aktivity značky Bridgestone jsou založeny na globálním poselství „Chase Your Dream“ – „Běžte za svými sny“. Jeho záměrem je inspirovat lidi, aby překonávali překážky a vytrvali ve snaze o naplňování svých cílů. Bridgestone má jako globální partner marketingová práva, která se týkají kompletní produktové řady pneumatik, služeb pro pneumatiky a vybraných služeb pro automobily, motorových jízdních kol, ložisek pro seismickou izolaci a různých budov a průmyslových produktů.

 

PR

Další články

Komentáře