Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Čtvrtek, 20. prosince 2018 (12:57) Pavel Jelínek

Nechyběli na výstavě Essen Motor Show 2018.

OCTAVIA CUP 2019 SE PŘEDSTAVUJE NA ESSEN MOTOR SHOW

Na prestižní výstavě Essen Motor Show 2018 se představila i závodní Škoda Octavia ve speciálním designu pro tuto příležitost. Vůz byl vystaven v expozici Octavia Cupu na stánku 5C42 v hale 5 essenského výstavního areálu a prohlédnout si jej mohli nejen návštěvníci z řad fanoušků, ale i potenciální zájemci o účast v tomto značkovém poháru.

 

Essen Motor Show je největším evropským veletrhem výkonných vozidel. Na výstavní ploše více než 100 000 m2 se každoročně ukáže kolem 500 vystavovatelů z řad velkých výrobců i soukromých tunerů. Pět tradičních sektorů (klasické vozy, sériové sportovní vozy, motocykly, motorsport a tuning) nabízí širokou škálu produktů a příslušenství.

Letos nechybí několik světových premiér, řada inovativních řešení ani speciální show. Na své si přijdou nejen milovníci motoristického sportu, ale také profesionálové z automobilového průmyslu.

Na letošní ročník se akreditovalo přes 1600 novinářů a organizátoři očekávají kolem 357 000 návštěvníků z celé Evropy. Podrobnější informace lze nalézt zde


PR
Zdroj : http://www.octaviacup.cz/

Fotky

Další články

Komentáře