Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Středa, 22. července 2015 (11:32) Rostislav Bajko

Nechci pokutu ! A Vy ?

Nechci pokutu zná již mnoho tunerů a účastníků srazů. Tato společnost  pomáhá řidičům v prekérních situacích při řešení dopravních přestupků.  Bez stresu a byrokracie.

A protože i já často jezdím a občas zaplatím za svoji blbost do státní kasy  (to aby se mohlo rozdat cikánům na sociálních dávkách), rozhodl jsem se využít těchto služeb ve svůj prospěch. 

(Jen na okraj bych chtěl již nyní na svoji obranu napsat, že nejsem rasista a slovo cikán je dle Ústavu pro jazyk český běžné označení a není hanlivé)

Spojil jsem se s  člověkem, který je na slovo vzatý. S panem Michalem Müllerem, který vede tuto společnost a často navštěvuje motoristické srazy.  A ty nejčastější otázky, které dostává od Vás jsem mu položil i já.

Co to je pojištění proti pokutám?

Pojištění proti pokutám je garance jistoty, že za pokuty nezaplatíte ani korunu, nepřijdete o řidičský průkaz a nebudou Vám přiděleny body, to vše za příjemně nízký roční poplatek.

Jak to funguje?

Nejdůležitější je, aby vše bylo jednoduché. Zastaví vás policie, sdělíte ji, že chcete přestupek projednat ve správním řízení a o zbytek se postaráme my. Ve správním řízení vás zastoupíme a přestupek, z jehož spáchání jste obviněn, obhájíme. Na základě dosavadní praxe uvádíme, že naše úspěšnost je 98 %. Pokud nebude v našich silách vás obhájit, pokutu zaplatíme my a za každý přidělený bod poskytneme kompenzaci 1 500 Kč.

Na jaké přestupky se služba vztahuje?

Nás produkt vás chrání proti všem běžným dopravním přestupkům – pokutě, kterou dostáváte spolu s nasazením „botičky“ na kolo, dopisu, který vám přijde od správního orgánu z důvodu překročení rychlosti v měřeném úseku, nebo zastaví-li vás hlídka z důvodu telefonování za volantem, jízdě na červenou či předjíždění přes plnou čáru.
Produkt se naopak nevztahuje na přestupky spáchané mimo území ČR, na přestupky spáchané v souvislosti s požitím alkoholu, jiné návykové látky nebo odmítnutím dechové či krevní zkoušky a na přestupky spáchané v souvislosti s účastí na dopravní nehodě.

Kolik služba stojí?

Cena služby je 2 799 Kč ročně. Tato cena je konečná, v žádném případě není vyžadována jakákoliv finanční spoluúčast klienta, ani jiné poplatky.

Jaký je postup řešení pokuty v praxi?

Zakládáme si především na jednoduchosti. Dojde-li k vašemu zastavení policií pro podezření ze spáchání přestupku, pouze sdělte, že s přestupkem nesouhlasíte a chcete jej projednat ve správním řízení.
Až vám přijde předvolání od správního orgánu, toto pouze naskenujte a zašlete nám e-mailem. Obratem připravíme plnou moc, kterou nám opět stačí zaslat e-mailem. O zbytek se postaráme a o výsledku řízení vás informujeme.

Jak službu objednat

Objednání služby je jednoduché. Stačí vyplnit jednoduchý objednávkový formulář. Následně vám přijde e-mailem výzva k platbě, po jejím uhrazení vám automaticky odesíláme e-mail s potvrzením, od kdy jsou naše služby platné, telefonní hot-linkou pro případ potřeby poradenství a informace o vašich právech při jednání s policií, stejně jako praktické informace, jak postupovat v jednotlivých případech.

 

A něco málo foteček od této společnosti při její prezentaci na různých akcí. 

Fotky

Další články