Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Čtvrtek, 7. března 2019 (19:09) Pavel Jelínek

" Nebyl jsem zadržen, ani obviněn, ani jinak omezen," říká AntonínCharouz.

„Některá česká média přišla tento týden s informací, že jsem byl zadržen nebo údajně i zatčen policií, která v úterý spolu s celníky zasahovala v kancelářích na pražském Těšnově. Tyto informace se však nezakládají na pravdě. Nebyl jsem zadržen, ani obviněn, ani jinak omezen. V předmětné věci jsem poskytl toliko v nezbytném rozsahu součinnost Celní správě České republiky. 

Tato věc se však týkala daňových povinností jiných osob, nešlo vůbec o mě. Dále doplňuji, že jsem mohl kdykoli telefonovat či odejít, pokud bych chtěl. Zároveň jsem slíbil, že věc nebudu blíže komentovat. Pouze dodávám a uvádím na pravou míru, že společnost ŠKODA Transportation není, ani nikdy nebyla partnerem našeho týmu F2 a že s touto firmou již delší dobu nemáme žádný obchodní vztah."

 

"This week, some media outlets reported that I had been arrested or detained by the police at my offices in Těšnov, Prague. This is not true. I was not detained, arrested or accused. Instead, I provided cooperation to the Customs Administration of the Czech Republic about a case related to the tax obligations of other people.

This was not at all about me and I was free to leave at any time if I had wanted to. I am unable to comment further on this case, but I would like to place on record that ŠKODA Transportation is not, and never was, a partner of our F2 team and is a company we have not done any business with for a long time." 

 

S pozdravem

Best regards

 

Antonín Charouz

PR

Fotky

Další články

Komentáře