Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Středa, 16. října 2019 (14:50) Pavel Jelínek

Na trati Ecce Homo pod dohledem Václava Janíka hledali limity svých BMW.

BMW CarTec GIRD CHALLENGE

Po velkém úspěchu prvního ročníku akce s názvem „CarTec GRID CHALLENGE“ , jsme ve spolupráci s našim obchodním partnerem, společností CarTec Olomouc s.r.o., uspořádali její druhý ročník, který opět proběhl na oblíbené „domácí“ trati Ecce Homo, legendou ve vrchařských automobilových závodech.

Na zcela uzavřené trati si mohli všichni účastníci z řad zákazníků značky BMW vyzkoušet jak své řidičské umění, tak především hledat a testovat limity svého vozu, a to pod pečlivým dohledem našich instruktorů, Václava Janíka, Pavla Malého a Petra Guta.

BMW CarTec GRID CHALLENGE byl zaměřen především na praktickou část, tzn. že pro účastníky byly připraveny 4 stanoviště, na kterých si mohli vyzkoušet krizové brzdění z vysoké rychlosti, brzdění do zatáčky s účinností ABS a pro většinu účastníků novinku, přitom standardní výbavu jejich vozů - záchranou brzdu.

Dále předvedli svůj správný posez, kdy jim instruktoři případně opravili jejich nedostatky a doplnili důležité informace, vč. základních prvků bezpečnosti. A pro většinu účastníků byla velká výzva absolvovat zkušební slalom, který poukázal na správné držení volantu a manévrovací schopnosti s citem na ovládání volantu každého řidiče.

Z akce si účastníci odváželi spoustu nových informací a opravdu cenných zkušeností. Za náš tým se již nyní těšíme na další osobní setkání s milovníky rychlých vozů.

 

PR

Janík Motorsport

Fotky

Další články

Komentáře