Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Čtvrtek, 7. listopadu 2019 (20:38) Pavel Jelínek

Na Kavčáku 2020 se pojede SuperEnduro, Country Cross i FMX show.

Největší moto festival ROCK’N’RIDE zná termín pro rok 2020!

6. ročník – 11. a 12. 9, areál Kavčák u Benešova – FMX, SuperEnduro, Country Cross

PRAHA, 8. listopadu 2019 – Největší moto festival České republiky, Rock’N’Ride se už nyní chystá na svůj další ročník! Již po šesté proběhne v areálu Kavčák u Benešova, tentokrát však v termínu 11. a 12. září 2020. Návštěvníci se mohou těšit na SuperEnduro, které bude obohaceno o další kategorie, Country Cross a FMX show, a samozřejmě i na hudební program.

Ten se uskuteční na dvou scénách, kde nebudou chybět koncerty, D.J. vystoupení ani party. Moto festival, který jedinečným způsobem propojuje svět motocyklů a hudby má v následujícím ročníku v plánu přiblížit se návštěvností ke 4 000 diváků. Předprodej vstupenek byl zahájen právě v těchto dnech, navíc za neopakovatelnou cenu jen do konce roku.

Rock’N’Ride, za nímž stojí nejlepší čeští motocykloví závodníci Libor Podmol, Martin Koreň, Vít Kuklík a Martin Kuklík, rok od roku roste a dosahuje stále větší obliby a věhlasu. Důkazem toho je i letošní ročník, kdy jej navštívilo na 3 000 diváků. Letos navíc poprvé proběhl v zářijovém termínu, který se ukázal jako ideální volba. Proto i v roce 2020 se jeho 6. ročník uskuteční rovněž v září, tentokrát však o pár týdnů dříve, již 11. a 12. září.

 

Maximálně nás těší, že si za námi každoročně najde cestu stále větší počet fanoušků moto sportu a zábavy. Letos jsme jim například nově nabídli party v obrovském stanu s kapacitou přes 2 500 osob a následujícím ročníku pro ně chystáme dvě stage, vnitřní i venkovní a samozřejmě motocyklové disciplíny, včetně SuperEndura, které nabídne další jezdecké kategorie.

Zájem publika nám ukázal směr, kdy se stále více a více posouváme ke klasickým festivalům a každým rokem se rozšiřujeme. K tomu všemu nechceme ztratit nic ze své osobitosti a autentičnosti, už jen tím, že jsme jim během celé akce na blízku,“ říká Martin Koreň, jeden z organizátorů Rock’N’Ride, který se i v roce 2020 představí v rámci FMX programu.

Rock’N’Ride aktuálně zahájil předprodej vstupenek na následující ročník. Fanoušci tak nyní zakoupí vstupenky na pouhých 200 Kč na oba dva dny. Cena platí do 31. 12. 2019 nebo do vyprodání zásob. Vstupenky jsou k dispozici v předprodejní síti GoOut.cz nebo na stránkách www.rocknride.cz

Samozřejmostí i pro 6. ročník akce bude obrovská kapacita parkoviště, které pojme všechna auta i motocykly návštěvníků a opět nebude chybět ani možnost kempování. 11. a 12. září tak bude patřit motocyklům, adrenalinu a zábavě.

 

ROCK’N‘RIDE

Moto festival, který jedinečným způsobem propojuje svět motocyklů nejrůznějších kategorií a hudby. Připravují jej přímo naši úspěšní motocykloví závodníci Libor Podmol, Martin Koreň a bratři Kuklíkovi pro všechny velké a malé fandy silných strojů, milovníky adrenalinu a zábavy. 

Návštěvníci se každoročně mohou těšit na FMX show v podání nejlepších českých freestyle motokros jezdců, Country cross Memoriál Jaroslava Kuklíka, nebo SuperEnduro, které získává stále větší popularitu. Na dvoudenním festivalu nechybí po celou dobu hudba ani závěrečná afterparty. Rock’n’Ride se koná od roku 2014 a stále roste.

Pro rok 2020 zvolili pořadatelé termín 11. a 12. září a akci pojali jako ideální možnost rozloučit se s letošní moto sezónou. www.rocknride.cz

 

Vstupenky jsou k dispozici na stránkách Rock’N’Ride nebo v předprodejní síti GoOut.cz za 200 Kč. Cena platí do konce roku 2019 nebo do vyprodání zásob: https://rocknride.cz/vstupenky/

 

 

 

KBS UAMK Benešov (Kavčák) – 11. a 12. 9. 2020

 

PR

Fotky

Další články

Komentáře