Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Středa, 18. října 2017 (12:20) Pavel Jelínek

Na Dakaru 2018 se tým BARTH Racing představí rovnou ve třech kategoriích !

SESTAVa TÝMU BARTH RACING PRO RALLYE DAKAR 2018

Na Rallye Dakar 2018 se tým BARTH Racing představí rovnou ve třech závodních kategoriích s 5-ti závodními posádkami.

V kategorii motocyklů se představí David PABIŠKA, pro kterého to bude již 12. start na Rallye Dakar, a Rudolf LHOTSKÝ, který bude na Dakaru startovat po třetí.

Kategorii čtyřkolek bude zastupovat dakarská legenda Josef MACHÁČEK, který tento těžší závod již 5x vyhrál a ačkoliv letos oslavil své 60. narozeniny, tak energii a odhodlání závodit stále neztrácí, a Zdeněk TŮMA, který při svém loňském prvním startu obsadil 12. místo a stal se nejlepším Čechem v kategorii čtyřkolek!

 

 

Úplným nováčkem bude Boris VACULÍK, který se posadí spolu se zkušeným navigátorem Martinem PLECHATÝ do automobilu Ford F150 EVO, kterým budou závodit v kategorii automobilů. Boris má velké zkušenosti a úspěchy ze závodů v autocrossu a rozhodl se pro letošní ročník přejít na dálkové soutěže, které jej již delší dobu lákaly.

 

Čas neúprosně běží! Již za 80 dní začíná Rallye Dakar 2018! Pokud se nemůžete dočkat, můžete se už 11. listopadu podívat na kluky s technikou v Pardubicích  Viz info zde.

 Budeme se na vás těšit!

http://www.barth-racing.cz/

PR

 

Fotky

Další články

Komentáře